Linux ortaminda Android Studio olmadan Android uyqulama gelistirmek

Arkadaslar ben Linux kullaniyorum Android uyqulama gelisdirmek istiyorum fakat Android Studio cok fazla ram kullandigi icin bilgisayarimi asiri kasdiriyor o yuzden kaldirdim simdi ben normal java uyqulamasi gelisdiridyim gibi ornek.java icinde Android uyqulamari gelisdire bilirmiyim?

APK dosyas─▒n─▒ nas─▒l derliyeceksiniz projenizi Android studio da olu┼čturun sonra onu kapat─▒n ba┼čka metin d├╝zenleyiciler ile projenizin oldu─ču dosyaya girip program─▒n─▒z─▒ yaz─▒n sonra yine Android studio yu yeniden a├ž─▒n APK dosyan─▒z─▒ derleyin bi problem ├ž─▒kmaz

1 Be─čeni

Eclipse ├╝zerinde geli┼čtirebilirsiniz. Ama ├žok sorunlu bir s├╝re├ž oldu─ču i├žin android studio geli┼čtirildi. Ayr─▒ca java n─▒n mobil edition k├╝t├╝phanesini kullanarak da geli┼čtirme yapabilirsiniz. Ya da lua veya python kullanabilirsiniz.

1 Be─čeni

Merhaba.

Android uygulamalar─▒ Android Studio ile geli┼čtirilmeli. Ancak e─čer kaynaklar─▒n─▒z bunun i├žin yeterli de─čilse ba┼čka yollar da bulabilirsiniz tabii ki. ├ľrne─čin; bir metin d├╝zenleyici kullanabilirsiniz.

Asl─▒nda metin d├╝zenleyici olarak AtomÔÇÖu ├Ânerirdim ancak tecr├╝belerime g├Âre Atom da olduk├ža kaynak t├╝ketiyor. Bu durumda AtomÔÇÖa olduk├ža benzeyen hatta ayn─▒ geli┼čtirici arac─▒yla geli┼čtirilen Visual Studio CodeÔÇÖu ├Ânerece─čim.

Visual Studio CodeÔÇÖu kurduktan sonra eklentiler b├Âl├╝m├╝nden Android eklentisini kurup Android geli┼čtirmeye ba┼člayabilirsiniz; eklentinin sayfas─▒nda g├Ârece─činiz ├╝zere hata ay─▒klama da dahil olmak ├╝zere Android StudioÔÇÖda yer alan bir├žok ├Âzellikten faydalanabiliyorsunuz. Ancak bu eklenti, ┼čimdilik, in┼ča etmiyor. Bu sebeple kendiniz in┼ča etmelisiniz.

Ayr─▒ca Android Studio arac─▒l─▒─č─▒ ile yapabildi─činiz her ┼čeyi komut sat─▒r─▒ ile de yapabilirsiniz.

─░yi ├žal─▒┼čmalar.

1 Be─čeni