Mail.com.tr üyelik botu

mail.com.tr de sms onayı istemiyor ve bana sürekli üyelik açıp bi txt dosyasına kaydedecek bir program yazmam gerekiyor yardımlarınızı bekliyorum fikirlerinizi şimdiden teşekkürler

1 Beğeni

Size nasil yardimci olabiliriz?

nasıl yapacağıma dair yazbel in amacı dışında kusura bakmayın ama bu iş biraz önemli o yüzden

Selenium ile web üzerinde işlem yapan bot yazabilirsin. Kullanıcı adlarının çakışmaması için random ile kullanıcı adı türetebilirsin. Pythonun kendi dosya işlemleri ile de txt dosyasına verileri kaydedebilirsin.

+sitede capcha var onu cozdurmek için 2captcha.com u kullanabilirsin.

1 Beğeni

selenium ile yazdım zaten ancak sayfada kutuyu doldurması için class adresini kullanıyorum ama class adresleri aynı ben bunu nasıl yapacağım

import time
import random
from selenium import webdriver
from selenium.webdriver.support.ui import WebDriverWait
from selenium.webdriver.support import expected_conditions as EC
from selenium.webdriver.common.by import By

driver = webdriver.Chrome(executable_path=r'C:\Chromedriverfile\chromedriver.exe')
driver.get("http://mail.com.tr/signup")

for saniye in range(5, 0, -1):
    print(f"Sitenin açılması için bekleniyor {saniye}...")
    time.sleep(1)

def generate_email_and_password():
    print("Email ve şifre oluşturuluyor...")
    time.sleep(1)
    email, password = "", ""
    letters = list("qwertyuopasdfghjklizxcvbnm")
    digits = list("0123456789")

for letter in range(10):
        email += random.choice((random.choice(letters), random.choice(digits)))
        password += random.choice((random.choice(letters), random.choice(digits)))

print(f"Email {email} olarak oluşturuldu.")
    print(f"Şifre {password} olarak oluşturuldu.")

return email, password

def sign_up(email, password, main_email):
    print("Girdiler giriliyor...")
    time.sleep(1)
    driver.find_element_by_css_selector("#signup_user").send_keys(email)
    time.sleep(1)
    driver.find_element_by_css_selector("#mail_pass_input").send_keys(password)
    time.sleep(1)
    driver.find_element_by_css_selector("#mail_confpass_input").send_keys(password)
    time.sleep(1)
    driver.find_element_by_xpath("//input[@name='altmail']").send_keys(main_email)
    time.sleep(1)
    print("Geriye bir tek recaptcha kaldı!")

driver.switch_to.frame(driver.find_elements_by_tag_name("iframe")[0])

check_box = WebDriverWait(driver, 10).until(EC.element_to_be_clickable((By.ID, "recaptcha-anchor")))
    check_box.click()

def kaydet(email, password):
    print("txt dosyası oluşturuluyor...")
    time.sleep(1)
    try:
        open("hesaplar.txt", "x").close()
        print("Dosya başarıyla oluşturuldu. Yazma işlemine geçiliyor...")
    except FileExistsError:
        print("Dosya zaten mevcut. Yazma işlemine geçiliyor...")
    open("hesaplar.txt", "a").write(f"email: {email}@mail.com.tr\npassword: {password}\n")

main_email = ""  # Şifre yenileme için kullanmak istediğiniz email adresini giriniz.

while True:
    email, password = generate_email_and_password()
    kaydet(email, password)
    sign_up(email, password, main_email)
    time.sleep(120)  # Bunu değiştirebilirsiniz. Şu an kod yeterli olmadığından süreyi uzun verdim.

Dostum elimden şu kadarı geldi, site açılıyor, 10 karakter uzunluğunda email ve şifre belirleniyor. Ardından hesaplar.txt’ye kaydediliyor. Gerekli yerlere email ve şifre giriliyor. Son olarak da recaptcha’ya tıklanıyor. Fakat recaptcha’yı Python’a nasıl geçireceğimi bilmediğimden orada tıkandım. Ek olarak recaptcha’yı geçtikten sonra kaydet butonuna basmak için de bir kaç satır kod yazmak lazım. O butonu da halledemedim. Fakat umuyorum buraya kadar olan kısmı fayda sağlayacaktır.

2 Beğeni

aynısının gmail halini yapabilirmisiniz ben yaptım ancak şifreleri yapamadım

gmail telefon doğrulaması istiyor diye biliyorum. Gerçekten istiyor musunuz?

1 Beğeni

ben birkaç hesap açtım istemedi

1 Beğeni

@Ali_Eren sanırım ben çok açmışım :smiley: Sende de bir süre sonra isteyecektir.

4 hesap açtım istemedi

Az önce denedim, 2 tane açtım. Dedim aha sınırlama kalkmış, lakin 3. denemede telefon numarasını zorunlu tuttu.

Hocam gmailde 2 3 mail acınızdan sonra capcha ve tel doğrulaması gerekecektir. (Proxy kulanilabilir ama googl bu konu üzerinde cidden çok kafa yormuş)

1 Beğeni

Eğer şu recaptcha olayını halledebilirseniz mail.com.tr daha mantıklı bir seçenek olacaktır. Ama harcanacak zamana değer mi bilemiyorum. Eğer açmış olacağınız mail’leri ticari bir amaçla kullanıp para kazanacaksanız, online recaptcha çözme sitelerinden para karşılığı hizmet alabilirsiniz.

3 Beğeni