Microsoft'un Geliştirici Ekonomisi Anketi yayında

Microsoft’un Geliştirici Ekonomisi Anketi yayında. $1000’a kadar olan ödülleri kazanmak için siz de katılın: https://developereconomics.net/?member_id=eqTXbcMA&lang=en (Ben geçen yıl $100 kazandım.)

1 Beğeni

Hocam ben de katıldım. Anketin ikinci sorusunu cevapladıktan sonra diğer soruya geçmek için butona bastım ama bir türlü yeni soruya geçmiyor. Sayfayı defalarca yeniledim ve ankete kaldığım yerden devam ettim. Ama yine aynı sorunla karşılaştım. Siz de bu sorunla karşılaştınız mı? Karşılaştı iseniz ne yaptınız?

Ben karşılaşmadım. Hangi tarayıcı ile denediniz? Tarayıcı değiştirmeyi deneyebilirsiniz.

ömer biçen via YazBel forumu noreply@forum.yazbel.com, 27 Haz 2019 Per, 11:43 tarihinde şunu yazdı:

1 Beğeni

ubuntu üzerinde chrome ile denedim. Öneriniz üzerine bir de Firefox tarayıcıda denedim ve aynı sorunla karşılaşmadım. Teşekkürler

Rica ederim. Ben Windows 10 üzerinde Chrome ile bitirmiştim anketi. Garip bir durum. Chrome tarayıcınız güncel mi?

ömer biçen via YazBel forumu noreply@forum.yazbel.com, 27 Haz 2019 Per, 12:23 tarihinde şunu yazdı: