Otomatik Mail gönderimi

Merhabalar pyhton,bs4 ile bir bot yazarak bir ev sitesindeki ilanlara otomatik olarak mail gönderecek bir bot yazmak istiyorum. Filtrelemeyi ilan linkinde yapıp bu linki driver ile açıyorum. Daha sonra bu ilanlara sırayla mail atmak istiyorum. Bu işlemin mantığı nasıl olmalı, yardımcı olursanız çok sevinirim.

site nedir?
dm den elimden geleni yapmaya çalışırım

1 Beğeni

eğer eposta adreslerini beautiful soup ile alabiliyorsan. sonra da otomatik eposta göndermek için smtplib kullanabilirsin. İnternette nasıl yapılır dokümanları bulabilirsin.

1 Beğeni

Şöyle bir problem var gmail bu sistemlere karşı korunak aldı python bir kaç mail örneğim var ama sıkıntı mail gitmiyor güvensiz olarak göründüğü için bunun içi mail bot yapabilirsin bunun içinde youtube kaynak olması lazım

1 Beğeni

Nasıl yani, youtube’ dan mı destek almalıyım?

Aslında ben sayfanın sisteminden göndereceğim bu maili. Yani sitenin mail gönder alanına tıklayıp, mail - içerik doldurup göndereceğim.

O halde bunları yaparken sitede neler gerçekleşiyor görmeniz lazım.

Görmek için öğneyi denetle diyip network kısmını açın, dediğiniz boşlukları doldurup network bölümünde olanları inceleyin. Ona göre hareket edin

1 Beğeni

Tamamdır, teşekkür ediyorum.

pyautogui de kullanabilrsin senin yaptığın hareketleri izletebilirsin ama yorar biligin olsun.
şuraya tıkla şuraya şunu yaz gibisinden.

Tamamdır, çok teşekkür ederim, araştıracağım.

peki siteye yeni ilan girildigini nerden anlayacaksınız ? eski yeni ayrımını nasıl yapcaksınız