Proje fikri olan var mı?

arkadaşlar benim bir projeye ihtiyacım var tabi yapabileceğim şekilde

Arada bir aramak lazım. Google bile yeterli.

Web ise bir yapılacaklar uygulaması, masaüstü ise bir hesap makinesi, komut satırı ise metin tabanlı bir oyun, mobil uygulama ise birim çevirici uygulaması olabilir.

Biraz zor mu kaçar bilmiyorum, ama tek oyunculu, diğer oyuncuların bilgisayar olduğu bir hımbıl oyunu tasarlayabilirsin.

Veya şu projeye katkı yapabilirsin(gerçi katkı yapılabilir mi bilmiyorum,ama ben bu projeyi beğenmiştim.

Hatta bunun dama versiyonunu sen tasarlayabilirsin.

Biraz daha uçalım: exploit yaz. (ben bilmiyorum :slight_smile: )

Hatta başka işletim sistemlerinin projelerine bak,kafana yatan projeyi geliştir ya da projeyi baştan yaz.

Mesela ben ISO kalıp yazıcısını bu şekilde yaptım.

YouTube indirme programı olabilir.

İyi günler diliyorum :smiley:

Exploit mi :slight_smile: Keşke yazabilsem ama yeteri kadar low level bilgim yok :confused: . Ama güzel fikir

Ona katkı yapmaya ben bile korkuyorum. Yoksa internet aracılığıyla çok oyunculu olacaktı.

Mobil youtube için adblock yazarsan bol bol hayır duası alabilirsin🙂

1 Beğeni

Ucu açık sayıda insanın da hakkına girmiş olur.
Sadece youtube hissedarları(veya sahipleri) değil kullanıcının aslında reklam izleyerek para kazandıracağı kanal sahiplerinin de hakkına girer.
Hayır dualarının bunu karşılayacağını sanmıyorum.

Program kirmak daha rahat bir giris olabilir :slight_smile:

URL’deki nokta sayısını 2 yaparsak reklam gidiyor :rofl:

Adamlar milyon (belki de milyar) lirayı 1 nokta ile kazanmış.

1 Beğeni

Uygulama için bir çözüm var mı?

500.000’den fazla kişi oylamış ve puanı 5 üzerinden 4.7 :

yoo o kadar da zor değil eğer ki sömüreceği açık istismar etmek için hangi paketleri gönderip hangi verileri alması gerektiğini biliyorsa çok kolay. daha önce bir kaç tane yazdığım için biliyorum eğer hangi açığı nasıl istismar edeceğini biliyorsan çok kolay.

5 Beğeni

Youtube Premium veya Youtube Vanced