Proje onerirmisiniz?

Kodlamayi en iyi oyrenmenin yolunun daha cok proje gelistirmek oldugunu biliyorum o yuzden bana proje tavsiyeleri vere bilirmisiniz aklima gelmiyor suan hicbirsey.Tavsiyelerini bekliyorum .Onceden Herkese tesekkurle(Projeler cok zor olmasin orta duzeyde olsun zamanla daha zorlarini yaparim)

Basit-zor diye bir proje ayr─▒m─▒ yoktur. Her proje basit olarak ba┼člayabilir, daha sonra geli┼čmi┼č ├Âzellikler kazanabilir. Akl─▒n─▒za gelen ilk projeye ba┼člay─▒n. Mesela hesap makinesi, y─▒lan oyunu, vb.

1 Be─čeni

Peki acaba boyle projelerin paylasildigi bir site falan varmi?

Soy a─čac─▒ yapmay─▒ dene.

1 Be─čeni

pyautogui mod├╝l├╝n├╝ kullanarak masa├╝st├╝nde istedi─činiz bir program─▒n olup olmad─▒─č─▒n─▒ ve koordinatlar─▒n─▒ bulmay─▒ deneyin. Daha sonra yazd─▒─č─▒n─▒z kodlar─▒n o program─▒ a├žmas─▒n─▒ sa─člay─▒n.

Ek olarak Http.server Mod├╝l├╝ ─░le Telefondan Bilgisayar─▒ Kontrol Etmek adresindeki kodlar─▒ nesne tabanl─▒ya ├ževirebilirsiniz. Ben yapaca─č─▒m demi┼čtim ama ├Âdevlerden zaman bulamad─▒─č─▒m i├žin hi├ž elleyemedim. Hem ba┼čkas─▒n─▒n yazd─▒─č─▒ kodlar─▒ okuma ve d├╝zenleme becerinizi de geli┼čtirmi┼č olursunuz.

2 Be─čeni