Projelerinizde ücretsiz çalışmak istiyorum

Arkadaşlar merhaba Python projelerinizde kendimi geliştirmek için ücretsiz çalışmak istiyorum.
Bir nevi staj denebilir. Bu konuda yardimci olabilecek varsa simdiden teşekkür ederim

2 Beğeni

Merhaba,
Python bilgi seviyeniz nedir? sadece kodlama konusunda mı? yoksa arabirim tarasımı konusunda mı? çalışmak istiyorsunuz?
Uzman bir python kullanıcı omadığım için, ben de kendimi geliştirmek için ufak tefek uygulamalar yazmaya çalışıyorum.
Aşağıdaki GitHub repoma bakarsan, yazmaya çalıştığım uygulamaların bir “basit”, çok detaylı yazılmış, binlerce satırlık kodlar olmadığını göreceksin.
Forum kullanıcılar kendi GitHub adreslerini paylaşırsa, onları inceleyip ya da GitHub’da merak ettiğin konularda arama yaparak bulacağın beğendiğin bir uygulamaya katkı sağlayabilirsin.
Forum kullanıcıları arasında Ortak uygulama yazma konusunda bir fikirde anlaşıp, bir repo kurulursa da güzel sonuçlar elde edilebilir.

Uzun zamandır Python ile hobi olarak ilgileniyorum. Araştırma konusunda iyiyim diyebilirim. Bilmediğim konular hakkında çözüm odaklı çalışabildigimi düşünüyorum. Arayüz tasarımı yapmadım şuana dek ama ilgimi çeken bir konudur. Beni projesine dahil eden arkadaşlar olursa mutlu olurum.

1 Beğeni

Python - Görüntü İşleme konu başlığında Görüntü işleme kütüphanesinde uzman bir arkadaş aranıyor.
Belki Araştırma konusunda iyi biri de kabul edilir :smile:

mail veya instagram kullanıcı adresi verirse ulaşabilirim kendisine

umarım verir :slight_smile:
ya da umarım ilgilenen arkadaşlar çıkar

Merhabalar; Web Scrape alanında deneyiminiz var mıdır?
Dilerseniz 0531 398 68 01 nolu namaradan beni ararsanız size detaylı bilgilendirme yapabilirim.
Proje çok büyük bir projedir.

Hangi siteden veri çekilecek ?

firatkaban69@gmail.com adresine telefon adresinizi yazarsanız detaylı olarak konuşabiliriz.
Ararım sizi