Pycharm pro key arıyorum

merhaba arkadaşlar pycharm cominity edition kullanıyorum da. django ile proje yapmam gerekiyor. pycharm pro sürümü keyi olan var mı ?

Suradan satin alabilirsin.

2 Beğeni

Boşver hakka girme, VSCode kullan.

öğrenciyseniz eğer okulun verdiği eposta ile ücretsiz veriyorlar.

1 Beğeni

Türkiye’deki okulların e-postaları var mı?

Sadece o yetmiyor. Öğrenci kartında yazan numaraları falan da istiyorlar.

Üniversite öğrencilerini kastediyor. Okullar öğrencilerinin arasında programlamayla ilgilenen birileri olup olmadığını hiç düşünmediği için sadece üniversitede. Tabii yurtdışında normal bir şey bu. (Öğrencilerin dersler dışında doğru düzgün bir alanla ciddi şekilde ilgilenmesi)

1 Beğeni

Hayır benden istemediler. E posta yazmam yeterli oldu. Onay emailinden sonra indirebiliyoruz. Yalnız ben github öğrenci paketine üye olup oradan intellij ürünlerine geçiş yaptım. Size de bu şekilde yapmanızı tavsiye ederim.

Çok kolay bir işlemle aldı benim kardeşim. Yani çok özel bilgiler istemiyorlar

Üniversiteler mail adresi veriyor öğrencilere. Aslında çoğu şirket öğrencilere kolaylık sağlıyor programlarında. Ama çevremde bunlardan yararlanan, elindeki fırsatları farkedenleri pek göremedim. Tabi ben bu çevreden(yazılım, mühendislik, vs) uzaktım. Kardeşim mühendislik okuyor, arkadaşlarım da mühendis yine onlarda da aynı durum var ama. Elimizdekileri kaybedince farkediyoruz. İş hayatına girince bazı şeyleri kazanması zor oluyor…

1 Beğeni

Bu ücretli mi? (Kusura bakmayın gerçekten bakacak zamanım yok.)

Hayır. Okul emaili ile ücretsiz.

Üniversite okumuyorum. Nasıl alacağım bunu?

Bilmiyorum. Sadece edu.tr uzantılı emailim var ve onunla kayıt oldum.