PyQt5 Belgelendirmesi

Arkadaşlar, Fırat Hoca bu kadar güzel bir üslupla gayet anlaşılır bir döküman ortaya çıkarmışken ve de keşke bu dökümanda PyQt5 te olsaydı diye düşünürken karşıma bir link çıktı, hocamızla tamamen aynı üslup-anlatış tarzıyla bir döküman hazırlanmış Metehan Özbek tarafından. İhtiyacı olan tüm arkadaşlar buradan da istifade edebilir…Arada ki benzerliğe inanamadım, önce aynı kişi sandım ancak araştırınca farklı biri olduğunu gördüm. Ne yazık ki farklı bir konuda bir döküman hazırlamamış, sadece PyQt5 çalışması var, keşke bu tarz insanlar çoğalsa, piyasada bir sürü anlatıcı var ancak ne yazık ki öğretme yeteneğin olmadan sırf bilgin var diye birşeyi anlatmakla eğitim vermek aynı şey olmuyor… Hocalarımıza teşekkürler… link https://mthnzbk.gitbooks.io/pyqt5-belgelendirmesi/content/

7 Beğeni

Ben de bunu arıyordum, teşekkürler. Ancak link güvenlik hatası veriyor ve siteye sokmuyor. Şu wikipedia’daki olaya benziyor. İsterseniz mega.nz gibi bulutlara yükleyip link paylaşın.

1 Beğeni

Metehan Hoca’nın o sitesinde PyGame dersleri ve değişik derslerde var, ilgilenenlere duyurulur ancak site linkleri düzensiz biraz uğraşmak gerek :slight_smile:

1 Beğeni

Merhaba, tam 2yıl sonra tekrar girmişim hesabıma ve altta ki yanıtları ne yazık ki yeni görebildim, denedim bende halen açılıyor, burayı okuyup siteye giremeyen arkadaş olursa tarayıcı değiştirip girmeyi deneyebilir, ben Chrome kullanıyorum, herhangi bir sorun görünmüyor. Selamlar

Dökümanları indirip en azından Dosta.tc gibi bir platforma ekleme yapabilirsiniz.İndirenler oradaki bilgileri belgelere geçirebilirler.

Merhaba arkadaşlar. Konuyu görebilir misiniz bilemiyeceğim. Belgeyi yazmaya başlayıp bitiremeyen benim :slight_smile: İstihza’nın yazdığı yerden devir almıştım bu belgeyi. O yüzden ilk kısımlarda benzemiş olması normal çünkü büyük ihtimalle ondan kalma yazılar :slight_smile:
Bayağı önce e-kitap olarak google play kitaplara yükleyip ücretsiz olarak sundum. Gönül isterdi ki eğitim verecek kabiliyet ve bilgiye sahip olabilseydim de daha düzgün ve düzenli belgeler oluşturabilseydim.
https://play.google.com/store/books/details/Metehan_Özbek_Python_Belgelerim?id=O1aEDwAAQBAJ Bu linkten zamanında yazdığım belgeleri bir arada bulabilirsiniz. Güncelliğini yitirmiş konular olabilir.

3 Beğeni