PyQt5 Belgelendirmesi

pyqt

Arkadaşlar, Fırat Hoca bu kadar güzel bir üslupla gayet anlaşılır bir döküman ortaya çıkarmışken ve de keşke bu dökümanda PyQt5 te olsaydı diye düşünürken karşıma bir link çıktı, hocamızla tamamen aynı üslup-anlatış tarzıyla bir döküman hazırlanmış Metehan Özbek tarafından. İhtiyacı olan tüm arkadaşlar buradan da istifade edebilir…Arada ki benzerliğe inanamadım, önce aynı kişi sandım ancak araştırınca farklı biri olduğunu gördüm. Ne yazık ki farklı bir konuda bir döküman hazırlamamış, sadece PyQt5 çalışması var, keşke bu tarz insanlar çoğalsa, piyasada bir sürü anlatıcı var ancak ne yazık ki öğretme yeteneğin olmadan sırf bilgin var diye birşeyi anlatmakla eğitim vermek aynı şey olmuyor… Hocalarımıza teşekkürler… link https://mthnzbk.gitbooks.io/pyqt5-belgelendirmesi/content/

Ben de bunu arıyordum, teşekkürler. Ancak link güvenlik hatası veriyor ve siteye sokmuyor. Şu wikipedia’daki olaya benziyor. İsterseniz mega.nz gibi bulutlara yükleyip link paylaşın.

Metehan Hoca’nın o sitesinde PyGame dersleri ve değişik derslerde var, ilgilenenlere duyurulur ancak site linkleri düzensiz biraz uğraşmak gerek :slight_smile: