Python - Belirli Bir Tarih Aralığındaki Verileri Çekme - Date-Time

Arkadaşlar ben bir siteden veri çekiyorum nasıl belirli bir saat aralığını nasıl alabilirim internette pek birşey bulamadım bukonu hakkında

sitede gruplaşmış olan bir verinin içerisinde belli bir saati mi istiyorsun yoksa gün içinde belirli saatler de programın çalışmasını mı istiyorsun?

programın çalısması değil şöyle söyliyeyim ben attığım veya başkası tarafından atılan twitleri çekeceğim örneğin 15:30 : ile 17:00 arasındaki twitleri alacağım zaman @tevhidulvahset

request ile halledersin reis onu. ufak bir algoritma tasarlaman lazım. Request ile istek gönderip veriyi çektiğin zaman date-time alanında ufak bir sorgu çalıştıracaksın şey gibi mesela

if tweet_time == "10.09.2020 15:00":
    verileri_cek()

bu yazdığım gerçeği yansıtmıyor sadece bu şekilde halledersin demek istiyorum. Request modülü üzerine iyice çalışıp yapabilirsin.

bende bu yöntemi kullandım fakat pek işe yaramıyor gibiydi şöyle söyliyeyim api kullanıyorum zaten tweepy kullanıyorum bunda başka alternatif yolu varmı diye merak etmiştim

Bunlar sayfa kaynağında tarih olarak değil, normal bir string olarak geçer.

aynen öyle benim istediğim o string ifadelerin saatini kullanmak istiyorum
onuda büyük ihtimak string ifadelerde startwith methodu ile yapmayı deneyeceğiöm

datetime modülüne bakmak isteyebilirsiniz.

datetime modülüne baktım da fakat pek birşey bulamadaım tarih işlemleri ile ilgili çevirmeleri falan datetime ve bazı modullerden destek alarak sağladım fakat beliri tarih arası ve saat işlemi ile ilgili birşey bulamadım

datetime modülü sizlerin ihtiyacı olan bir modül değil ki. date-time modülü sizlere anlık zamandan bilgiler verir. Ya da türevleri. Programın ne zaman çalıştığını ne zaman durduğunu hangi yılda olduğumuzu kaç salise olduğunu zart zurt şeyleri öğrenmek için kullanırsınız.

Datetime modülü internetten bir veri çekmez ya da internetten çekeceğiniz verinin sorgusundaki koşullarda zamanı belirlemez.

Datetime modülünü iyi araştırmanızı, öğrenmenizi tavsiye ederim. sizlerin ihtiyacı olan bu değil. request ile bunu çözebilirsiniz. Request üstüne biraz çalışın yaptım olmuyor diye bir şey yok. Oluyor ki söylüyorum. Kod yazabilecek bir durumda değilim yazıp çalıştırıp sunamıyorum size.

Benim kullandığım tweepy kütüphanesi burda zaten api ile istek atarak gerçekleştiriyordum işlemleri datetime kütüphanesini kullanma sebebim tweepy nin sağladığı zaman dilimi utc zaman dilimi ben ise kendi yerel zaman dilimine çeviriyorum utc zaman dilimi ile gelen verileri bu şekilde işlem gerçekleştiriyorum fakat ben belirli bir saat aralığındaki verileri çekme işlemini soruyordum oda tweepy ile premium api olmadan biraz zor gibi duruyor

Hayırçalışması gerek sen doğru yapmıyorsundur .istersen onu boşluklara ve : karakterlerine ayır ve int tipine çevir sonrada vs vs

Çalışıyor onu denemiştim zaman akışına göre çektiği için belirli bir sınırlaması var apiden kaynaklı max 15 dakikada bir 300 çekiliyor buda pek iş görmüyor aslında ne yaparsan yap zaman akışına göre çekiyor

iyi günler benim mysql e tarih bazında kaydettiğim veriyi istediğim tarih aralığında ise göstermesini istiyorum nasıl sağlayabilirim acaba

Bu sorunun başlık ile alakası yok. Yeni bir konu açın lütfen.