Python, C++ veya JavaScript'ten Gelir Elde Etmek

python biliyorum c++ biliyorum javascript biliyorum bunları bir gelir haline nasıl dönüştürebilirim mesela bir web sitesiniin açığını bulsam onlara iletsem bana ödül verirler mi yani kısaca python c++ javascript 3ünden birinden para kazanmak istiyorum bilgili biri yardımcı olaiblirmi

bir kaç proje yap bu dillerle ve bunları para karşılığı sat ama uygulamaların buna değebilecek kalitede olsun. mesela bilgisayar diskini tarayarak bütün uygulamaları teker teker listeleyen bir uygulama yap mesela treesize diye bir program var bu programa meydan oku. yada bir ide yaz. yani bir proje geliştir ve para karşılığı sat. yada bir site yaz popüler olunca da reklam al. yani bir şeyler üret. senin bildiğin dilleri ben bilseydim…

birde başlığı “bu dillerden gelir elde etmek” yaparsan bence konuyu daha iyi özetlersin

Freelancer çalışabilirsin. C++ biliyorsan git OpenGL ile P2W olmayan bir oyun yap oynamayan kalmaz. Ama para kazanmak için para yatırman gerekiyor.

1 Beğeni

Bu biraz rastlantı olur.

Bu dilleri bildiğinize dair bir sertifikanız var mı?

oyun yapmak biraz zor olur onun yerine insanların işine yarabilecek bir kaç masaüstü program yapsan bence hem daha kolay olur hem de iyi satılır

Bence oyun daha iyi satılır.

Unreal Engine + C++ ile oyun yapabilirsin android ios gibi alanalara oyunlar yazabilirsiniz.reklam ve uygulama içi satin alımlardan kazanabilirsiniz

Python + Django ,flask vb paketleri kullanarak site yapıp reklamlardan kazanabilirsniz

Veya bir üniversite oku iş başvurusu yap

1 Beğeni

ah o kadar kolay olsa

satılmasına lafım yokta biraz zor olur oyun yapmak yani bir masaüstü uygulaması yapmak daha kolay olur.

sen özetlemişsin ama dur da ben de bir yazayım.

python + django veya flask ile bir site yap(javascript html ile de olur) ve reklam alıp para kazan

c++ veya javascript veya python(çok tavsiye etmesem de) ile masaüstü uygulama yap

1 Beğeni

Reis Python’u JavaScript’i geçtim C++ ile niye yapmasın?

(Sadece python’u tavsiye etmiyor bence.)

2 Beğeni

hayır beni yanlış anladın ben python ile tavsiye etmiyorum. biraz yavaş.