Python da sınırsız mail gönderme

Python ile mail göndermek istiyorum. Bunun için smtplib modülünü buldum, ama günde en fazla 500 kişiye gönderiliyormuş. Bundan başka bir mail gönderme modülü var mı? yada kendim nasıl yazarım?

Modülün böyle bir sınırlandırması olamaz, bu servis sağlayıcısı olan google tarafından konulmuş bir sınır. Siz kendiniz elle yollasanız da belli bir sınırı geçemezsiniz.
https://support.google.com/a/answer/166852?hl=en

1 Beğeni

Peki bu SMTP kütüphanesi güvenli mi. Çünkü burda https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://m.youtube.com/watch%3Fv%3DRoO4a-rOGE8&ved=2ahUKEwiYw6ag1ZLpAhWzQUEAHc_fBHsQtwIwAXoECAYQAQ&usg=AOvVaw0Z5ExH7LY450agG6fALHIv daha az güvelik özelliğini açıyor.

Standart kütüphaneye dahil. Eğer illaki güvenlik açığı var mı diye incelemek istiyorsanız kod bilgisayarınızda var. Burayı da inceleyebilirsiniz:

Anlamadım. Adamın dediği bir şeyi kastediyorsanız zaman dilimi verebilirsiniz.

Gmail hesaplarını başka bir hesapta kullanabilmek (mail atmak veya okumak) için iznin aktif edilmesi gerekiyor.IMG_20200504_222800|313x500

Başka hesaptan ne kastettiğinizi anlamadım. Benim anladığım kadarı ile bazı uygulamaların e-postaya ulaşması için açmak lazım.

Aslında aynı şeyi söylemek istedim eksik kaldı. Dediğiniz gibi üçüncü parti mail istemcilerde kullanabilmek için de bu izin gerekiyor. Fakat ben çokca başka bir mail hesabında (mesela bir Hotmail hesabından gmail hesabına ulaşmam gerektiğinde) yedekleme yaparken kullandığım için bu özelliği aktif ettim.