Python - Front-End Tasarlayacak Ekip Arkadaşı

Ahada örnek:

Ekran Görüntüsü - 2020-08-21 13-33-29

1 Beğeni

ya gtk harbi hoşuma gidiyor ama neden bilmem bir türlü başlayamadım
style özelliği var mı GTK da?

Ulan al işte bi şekilde, bu kadar zor olmamalı.

Üstünlük sorumluluk ve ahlak iledir. Ne kadar sorumluysan ve ne kadar ahlaklıysan o kadar üstünsün. İslam da bu ikisinin üstünedir zaten.

Annene yaptıklarından bahset, forumdan bahset, üretmenin zevkini tattığını söyle. Bir şekilde alman gerek.

Benim annem fırçaladığından ertesi gün instagram’da bir şey görmüş yazılımcı bir kız. Biraz aşka geldi ama unuttu sonra. Böyledir bu işler.

kafanız resmen parlıyor gençler. gelecekten hiç şüphe duymuyorum sizin sayenizde. bisikleti sürmekten hiç vazgeçme gencay

Bir gün yaptıklarımı insanların hizmetini sunduğum zaman beni sadece bu anılarımın eğlendireceğini unutmayın.

Olması gerek.

Bak Gencay iki tane Frame koyacaksın. Biri sağa yaslı biri sola. Onların içine yazıyı dolduracaksın. Altlara 2 düğme. Bu kadar.

:

Belki pc açma yetkisine sahip olurum.

olsun "bir gün yaptıklarını insanların hizmetini sunduğun zaman seni sadece bu anıları"nın “eğlendireceğini” unutma

Sanırım forumun depolamasını gereksiz yere doldurmaya gerek yok.

Hiçbir şey ne demek ya, python ve tkinter bilmiyor musun? Biz kıtlık içindeyken proje üretmiyor musun? Sunucu yazılımı yapmıyor musun? Hiç öğrenmiyor musun? İlla Facebook yapmana gerek yok. Bunlar da bir şey.

“Konuşmayı bilip dilinin olmaması” durumunun aynısı benimki.Python bilmiyorum,hiç for döngüsü kurmadım.Projelerimin sadece ismi,logosu ve Main.py ile GUİ.py dosyaları oldu.Sunucu yazmadım asla,Python Socket Programlama Dersi - Detaylı Örnek bu linkteki kaynağın değişken ve yorum satırlarını silip değiştirmekti benim yaptığım.Öğrenmiyorum dostum,face’m yok.Sanırım patlatmak anlamında kullandın.Onu da yapmadım.Ben hiçbir şey yapmamış tek insanım herhalde.

1 Beğeni

O zaman forumda vakit öldüreceğine telefondan bizim belgeleri okumaya başlıyorsun. Baştan.

2 Beğeni

Kim zaman veriyor ki.Dünyanın en iyi bilgisine sahip olsam bile sürem olmayacağı için,öğrenmek ve burada durmak gibi şeyler yapmayacağım.

Bu geçerli bir cevap değil. Öğrenmek isteyen insan yemez içmez yine öğrenir. Forumda geçirdiğin zamanı belgeleri okuyarak geçirebilirsin.

Sendeki proje bulma yeteneği bende olaydı Amerika’da bir villada ailemle yatıyor olurdum.

Amerika mı, işte bu hiç soyadına yakışır bir cevap olmadı. İroninin büyüklüğü ne olursa olsun.

Nere olursa olsun, insanların bana ve düşüncelerime saygı duyduğu, düşüncesini söyleyenin hapse girmediği, gençlerinin bu kadar küfretmediği bir yer olsun. Ama elbette memleketimi seviyorum.

2 Beğeni

titlebarı kendin mi yaptın yoksa işletim sisteminin titlebarı mı

Gtk da titlebar ı değiştirebiliyorsun. Glade ile değişiyor. Hatta istediğin widgeti ekleyebiliyorsun.

1 Beğeni

Dökümasyon verebilir misin?