Python Game Engine

python ile oyun geliştirebileceğim , unity de olduğu gibi arayüzü de olan bir oyun motoru war mı

Google’a sorun.

Hatta DuckDuckGo’ya sorun. Google sizi takip ediyor.

DuckDuckGo’nun Google’in merkez binasinin karsisina astigi pankart.

3 Beğeni

sordum ama bulamadm böle bi şey

google nun benim profesyonel bir yazılımcı olmaya heves eden bir birey olmamdan ne sorun var :slight_smile::slight_smile: hatta bunu biz zaten kullanıcı sözleşmesinde kabul ediyoruz yani karşıma her türlü reklam gelcekse ve google beni tanıdığı için en azından alakalı olması daha iyi özel bi şeyimiz olsa zaten direk tor + vpn + ducsda

Sorunu yok da, takip ediyor iste. Hos degil. Arama sonuclarima gore reklamlar goruyorum. Cok fazla reklam cikiyor. Ve verilerimi hupletim satiyor.

1 Beğeni

peki pygame ile yaptığımz oyun mobil uyumlu olyo mu

Yok olmaz ki zaten pygameye bulaşma oyun yapmak için de Python pek iyi bir karar degil ama imkansız da değil biliyorum çünkü yaptım daha önce hatta bu forum da iki tanesini paylaştım firedungeons ve PyroMan ikisinde de çeşitli path hataları oldu kodda sıkıntı çıkmamasına rağmen
:-/

1 Beğeni

@asanadam1 hepsi iyi projelerdi ama yazık oldu :frowning:

yoo :d amacım pazarlamak da değildi zaten, baya şey öğrettiler şimdi C++ ile oyun yazıyorum ayrıca Spark adında bir map editoru geliştiriyorum.

1 Beğeni

Adobe Spark
Apache Spark
DJI Spark

hiçbiri değil
PyroSoft SPark
:smile:
githubımda güncel olmayan kod var yeni güncellemeyi daha githuba pushlamadım

Gereksiz,performanssız bir iş.

Anlamadım? Neye göre performans hangi platform için konuşuyorsunuz? Güncel kodu görmeden nasıl performansından bahsedebiliyorsunuz?
Gereksizlik yorumunu da yapacak son kişisiniz
Bruhland :smile:

ahahaha
aynen optimize edilirse(gerek varsa) gayet iyi olabilir
ve gereksiz olduğunu nerden çıkarıyorsunuz ??

1 Beğeni

Optimize gerekecek bir şey yok şuanlik
Çünkü yavaslatacagini düşündüğüm şeyleri yazmadan önce anlayabiliyorum

C++ ile yaptığın editöre değil,Python ile yapılacak oyun motoruna diyorum.

Python ile yapılacak bir oyun motoru gereksiz.

1 Beğeni

O zaman kime dediğini belirtseydin keşke

Mesajımın üstünde sana yazdığımı gösteren bir ifade yok.Direkt konuyu cevaplamıştım.Dikkat edeceğim.