Python geliştirmek

Merhabalar
Aktif olarak bir cbs firmasında çalışmaktayım,hafta sonları açısından boşluğum var .Bu vakitlerde python ile ilgileniyorum.İstanbulda cumartesi ve pazar bu alanda ücretsiz olarak bulunabileceğim bir ofis var mı,ya da verebeileceğiniz başka alternatifler;kendimi daha ileri taşımak istiyorum.En azından ekmeğin piştiği yerde olmak her zaman daha iyidir

İstanbul’da böyle bir ortamın olmaması imkansız. Python İstanbul’un haftalık toplantıları oluyor. Belki onlardan birine katılıp daha ayrıntılı bilgi de edinebilirsiniz. Başakşehir’de Başakşehir Living Lab var ancak bahsettiğiniz gibi bir hizmeti var mı bilmiyorum. Bunun dışında çoğu üniversite teknoparkında, toplanılıp birlikte çalışılabilecek ortak alanlar muhtemelen mevcuttur. Python ile ilgilenen kişiler bulmak konusunda da zorlanacağınızı pek sanmam.

Ankara’da da var mı bu toplantılar falan, internette arattım çıkmadı. Gerçi 12 yaşında bir çocuğu alırlar mı bilmem

Seve seve alırlar. Çok örneği var. Üniversitelerin teknoparklarına bakın. Bir de “Hackerspace” diye arama yaparsanız daha iyi sonuçlar alabilirsiniz.

1 Beğeni