Python ile Android Bir Cihazın Uçak modunu kapatmak/açmak

merhaba arkadaşlar,

bazı importlar
webdriver
selenium
chrome
ile
bir anket doldurma projeme var tamamladım fakat her formun farklı ip adresleri ile kaydedilmesi gerek proxy denemek istemiyorum proxy önermeyin <<<<-------

Android telefonumun veya iOS da olur python ile uçak modunu kapatıp açmak istiyorum amaç farklı ip almasını saglamak nasıl yapabilirim ?

1 Beğeni
import sl4a
ss=sl4a.Android()
ss.toggleAirplaneMode()

Denedim. Pek başarılı olduğu söylenemez.
sl4a yerine py4a da yazabilirsiniz. İos üzerinde de çalışmalı. Qpython isimli programda deneyebilirsiniz.

1 Beğeni

Siz kendiniz IP adresi verin rastgele. Sonuçta modem de bunu yapacak…

nasıl olacak başka ip adresleri verme sistemi ?

Nasıl bir yol izleneceği sorusunun cevabı aslında şu sorunun cevabına bağlı: Bu IP adresleri modemdeki geçerli IP adreslerinden biri mi olmak zorunda yoksa xxx.xxx.xxx.xxx biçiminde herhangi bir adres olabilir mi? Bunu anlamak için de şunun cevabını bilmek gerek: Bu IP adresleri daha sonra herhangi bir bağlantı için kullanılacak mı yoksa sadece göstermelik mi olacak? (Tabi aslında bu IP adresleri geçici olduğu için bu sorunun cevabı belli: Kullanılmayacaklar. Bu durumda ya modemin verebileceği aralıktaki IP adreslerinden rasgele birini atarsınız ya da xxx.xxx.xxx.xxx şeklinde rasgele IP adresleri verirsiniz.)

webbrowser nasıl rasgele ip verebiliriz ?

from random import randint
f = []
for i in range(4):
    f.append(str(randint(1, 255)))
Rastgele_ip = ".".join(f)
del randint

Böyle olmaz ip adresleri 0,255 aralığındadır 999 yerini 255 yapmalısınız.

2 Beğeni