Python ile keylogger yazıp videoya çektim. Önerileriniz?

Dili bildiğim kadarıyla, yaptığım projeyi çekip anlatmaya çalıştım. Çok daha fazla geliştirdiğim halini önceden kullanıyordum fakat onu anlatmam 10 saati geçer direk udemy de paylaşacağım o yüzden. Bu video için önerileriniz neler ? Böyle şeyler paylaşmam etik olur mu ?

Youtube linki

videoyu izledim pek bilgili birisi değilim fakat çok eksiği var programın mesela arka planda çalıştığı için bilgisayar kasıyor videoda ve zaten cursor da yükleniyor şeklinde dönüp duruyor kullanışsız buldum açıkçası geliştirilmesi gerekli ve ben kişisel olarak etik bulmuyorum

Evet haklısınız kasması çok normal performans açısından bir iyileştirme yapmadım. Fakat program arka planda çalışsa bile bilgisayarı kastırmaz sadece mail yollarken tuşlarda takılma olur. Oda başka bir threading oluşturarak hallolabilir. Programı temel mantığı anlatmak için yayınladım. Gelişmişini yayınlasam zararlı emeller için kullananlar olabilir diye yayınlamadım.

Tüm programlar zaten ayni thread uzerinde calismaz kasma varsa buyuk ihtimal videoyu kaydettiginiz uygulama veya o anda video acikken arkaplanda çalisan diger uygulamalardan dir
Özellikle OBS studio da bu kasma problemini yasadim ben :frowning:

Kayıt hızı diye bir şey var,2500KB/sn. den 2000KB/sn.'ye indirin.