Python ile sayfaya erişim var mı nasıl öğrenebilirim?

Arkadaşlar merhaba, SGK ve İşkur üzerine bir otomasyon yazmıştım. Sizler de çok yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim. Şimdi ona bir ek yapmak istiyorum. Giriş çıkışları sorgulamak insanı yoruyor. Bunu otomatik hale getirmek istiyorum. Ve sayfaya girdi ise bana bir değer döndürmesini istiyorum. Bunu hangi kütüphane ile yapabilirim? Yani login olunca bana bir değer döndürmeli. Bunun için bir kütüphane ya da yöntem var mıdır?

Umarım doğru anlamışımdır. Bunun için çok basit bir loglama dosyası oluşturabilir veya başarılı giriş için bir değer tutup db’ ye basabilirsiniz. Basit bir örnek, dosyada tutmak için:

import datetime

k_adi='test'
passwd='1'

g_ad=input('Kullanıcı Adı: ')
g_pass=input('Şifre: ')

now=str(datetime.datetime.utcnow())

if k_adi==g_ad and passwd==g_pass:
    with open('log.txt','a') as f:
        f.write('GIRIS BASARILI'+' '+now+'\n')
else:
    with open('log.txt','a') as f:
        f.write('GIRIS BASARISIZ'+' '+now+'\n')

Selenium kullandığım için sayfaya giriş başarılı olur ise bana bir değer döndürmesini istiyorum hoca. Yani giriş olarak örnek veriyorum fakat o personel işten çıktı mı girdi mi bakmak için sayfanın değişmesi gerekiyor. Bu sayfa değişir ise bana değiştiğine dair bilgi vermeli.

personelin çalışma durumunun yazdığı kısmın xpath’ini alarak oradaki değeri programa çekip kaydedip takip edilebilir.