Python instgram request login yardım

Arkadaşlar bi proje için lazım onden soyliyim.
Şoyle 1 txt olcak içinde user:pass şeklinde veri olacak sonra bunları split etcek vs. user pass olarak veriye aktarcak fakat zor kısım şu request ile bunları instagram da denicek eğer giriş yaparsa succes.txt kayıt edicek ve giriş yaptı mesela 2.ye devam etmeli program durmamlı yanlış çıksada aynı şekil yardım edebilcek arkadaş varsa şimdiden teşekkür ederim.
Normalde selenium kullanıyorum ama çok zaman kaybı request daha hızlı hem orenmiş olurum tekrardan teşekkürler.
Bide proxy kullanması lazım.Proxy.txt çeker

Hm. Birilerinin hesabını kırmak falan mı amacın? Bot kontrolü yok mu Instagramda.

hocam amacım birilerinin hesabını kırmak olsa phising yaparım amacım crack olsa 1ton tool var gerek linux gerek win silverbullet openbullet vs amacım python request modulunu iyice kavramak için zor bir ornek incelemek.

Bunun için başka birinden senin istediğin şekilde kod yazmasını mı istiyorsun ?

çok güzel cevap vermişsin hem gülerken düştüm sonra da ayağa kalkıp alkışladım tebrikler

valla denedim ama çalıştıramadım projeme modul olarak indiripte denedim mesela denediğim hesapta 2fa yoktu yinede kod bekliyor null girince hata veriyor.

aktif olarak bir proje içerisinde çalışıyor bu kütüphane. bizzat kullanıyorum yani. mailinizi falan kontrol edin kod geliyordur mutlaka