Python öğrendiğimi nasıl anlarım

merhaba arkadaşlar ben acaba python öğrendiğimi nasıl anlarım ben bir sürü program yazdım işte ne biliyim admin panel bulucu wordlist oluşturucu gibi ama ben pythonda ne derece olduğumu bilmiyorum

Ne derece oldugunu dusunmeyeceksin. Yalnizca kendini nasil bir adim daha ileri tasiyabilecegini dusuneceksin. Programlar yazdikca seviyeni goruyorsun. Ben @aib 'in postlarini okudukca anliyorum seviyemin ne kadar dusuk oldugunu.

1 Beğeni

+1 de benden gelsin.

print() kullanmayı öğrenmiş olabilirsin. Ama yarın yeni bir güncelleme ile print() fonksiyonuna yeni bir şeyler eklenir o zaman senin onu da öğrenmen gerekir. Bu da şu anlama geliyor. Python öğrendim demek pek de doğru bir tabir olmaz. Çünkü her zaman değişen gelişen bir yapı içerisinde yer alıyoruz, yazılım evreninde.

Ama bir yerden sonra şunu öğrendim diyebiliyorsun. Python syntax (söz dizimi) öğrendim diyebilirsin. Hiç bilmediğin bir python modülü ile yazılmış kod bloklarının hangi işlevi gerçekleştirdiğine tam net cevap veremiyor olsan bile o kod bloklarını okuyabilirsin.

2 Beğeni