Python öğrenmek isteyenler için bir uygulama

Merhabalar. Python öğrenmeyi teşvik etmek için küçük bir uygulama hazırladım : Python Rehberi. Google Play’e yeni yüklendi, (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.agcagan.pythonrehberi) hatamız kusurumuz varsa affola. Söyleyin düzeltmeye çalışayım :slight_smile:
Uygulama kısaca Liste, Okuma ve Rozetler olarak ayrılıyor. "Liste"de çalışıp bitirdiğiniz konuları işaretliyorsunuz ve tatlı bir diyalog ekranı çıkıyor, sizi teşvik etmeye çalışıyor. "Okuma"da ise istihza sayfalarını açabilirsiniz, güncel olması için internet sitesine bağlanıyor ancak önbelleğe kaydettiği için daha sonra da çevrimdışı görüntüleyebiliyorsunuz. "Rozet"lerde de çalıştığınız her bir konu için bir rozet kazanıyorsunuz. Aynı zamanda özel rozetler de sizi bekliyor :smiley: Uygulama aynı zamanda günlük bildirimlerle, çalışmak için teşvik de ediyor. (Beni etti açıkçası :smiley:)

Emeğimin karşılığını almak için reklam yerleştirecektim ancak belgelerin CC-BY-NC 3.0 ile lisanslandığını görünce tereddütte kaldım. Lisans sahipleri beni bu konuda bilgilendirebilir mi lütfen ?

Bu noktaya gelmemde istihza kaynakları görünüşte küçük ama benim için büyük bir rol oynadı. Bu küçük uygulamayı Fırat Özgül’e ve katkıda bulunan herkese ithaf ediyorum.

3 Beğeni

Uygulamayı hangi dil / framework’leri kullanarak yaptığınızı sorabilir miyim?

Java kullandım :slight_smile: Android Studio ile

2 Beğeni