Python selenium Edge driver sorunu

Merhaba arkadaşlar.
Ben uzun zamandır bir proje ile uğraşıyorum. Selenium kullanacağım ama Edgenin webdriverini bulamadım daha doğrusu buldum ama çalışmadı.

İşte hata kodu :

işte kodlar :

Nereye koydunuz webdriver’ı, yani MicrosoftWebDriver.exe’yi? Eğer bulunduğu konum PATH’te değilse webdriver.Edge fonksiyonun içerisine konumunu paslamanız gerekir, aksi takdirde PATH’te olduğunu varsayıyor.

from selenium import webdriver
from webdriver_manager.microsoft import EdgeChromiumDriverManager

browser = webdriver.Edge(EdgeChromiumDriverManager().install())
browser.implicitly_wait(3)
browser.get("https://outlook.live.com/owa/")
browser.close()

Şöyle bir deneyin birde pip install webdriver-manager yazarak üstte eklediğim modülü ekleyin

Edge Driver’ıda Recent versions adlı başlıktan, Release 92 alt başlığından indirin.
Ve inen driveride üstte dendiği gibi yol belirtin veya .py dosyanızla aynı yere atın.

Pathe koydum dosyayı ama işmi MicrosoftWebDriver.exe değildi. msedgedriver.exe idi. Ama pathe eklediğime eminim.

tamam deniyorum.

Teşekkür ederim @Arif_RYG sayenizde sorunum çözüldü. Şimdi bu sorunu yaşayan başkaları olursa diye sorunun çözümünü paylaşıyorum. (python ’ un kurulu olduğu varsayılıyor)
[1] Cmdye pip install selenium yazın böylece gerekli modülü indirirsiniz
[2] Sonrada pip install webdriver-manager yazın
[3] Sonrasında Edge webdriver adlı siteye gidin ve Recent Versions(Yani son sürümler) yazısının altındaki bir dosyayı indirin bilgisayarınızın işletim sistemi ve diğer özelliklerine göre.
[4] Sonrasında ya dosyayı py dosyanız ile aynı klasöre atın ya da pathe ekleyin.
[5] Ve iki modülü importlayıp program yazmaya başlayın.

from selenium import webdriver
from webdriver_manager.microsoft import EdgeChromiumDriverManager

[6] Ve kodlarınızı yazmaya başlayın.

İsmi MicrosoftWebDriver.exe olmalı, hata mesajında açıkça yazıyor.