Python selenium ile bot yazma

Arkadaşlar selenium ile bot hesap açiyorum fakat çabuk engele düşüyor önerisi olan var mı ? proxy vs alınabilecek önlemler

e posta hesaplarını durmadan değiştir hep aynı e postayı kullanıyorsan

1 Beğeni

Zannetmiyorum kendim üretiyorum zaten subdomainlerle epostaları sorun proxy kaynaklı ve mobil doğrulamaya çabuk düşebiliyor hesaplar proxy kullanan var mı merak ettim nereden aldıklarını

bilmiyorum abi ama senin yaptığın şeyi bende yapıyorum bir sıkıntı çıkmadı o yüzden yazdım

prxoy kullanıyor musunuz ?

hayır hiç bir şey kullanmıyorum otomatik e postalar açıp database atıyorum ve ordaki e postaları toplayıp bot hesaplar açtırıyorum ve kalan doğrulamaları otomatik yapıyor

1 Beğeni

İlginç bir yerden sonra banlaması gerekli hesap açarken sorun olmazda giriş yaptığında problem yaratabilir eğerki telefon numarasını doğrulamadıysanız hesaplar doğrulamaya düşebiliyor belki sunucuda açtığım subdomainlerden kaynaklıda düşüyor olabilir

bence de öyle çünkü aynı şeyi bende yapıyorum ama tabii ki belirli bir süre kısıtlaması koyarsanız ve ip adresini değiştirebilirseniz daha iyi bir hal alacaktır diye düşünüyorum

1 Beğeni

Hangi hosting servisini kullanıyorsunuz ?

hiç birini :smiley: yaptığım tek şey python dosyasına email isimlerini yükleyip outlooktan e posta açmak ve instagrama geçirmek yani hosting servisi neden kullanayım ki bir de bot hesaplarını belirli bir altyapıya kaydedersen de işin kolaylaşacaktır

1 Beğeni

hmm ben twitter için yazmıstım twitter aşırı önlem alıyor :slight_smile: instragram için bir kez denedim onda problem olmuyor gibi

abi aslında şimdi baktımda pyautogui de kullanabilirsin ekstrem durumlar için sadece selenium ile halletmeye çalışma

1 Beğeni

kulladınm pyautogui bazı kısımlarda