Python'da Olması Gereken Modüller

Merhabalar,

Birçok hesaptan sonra son hesabımı açmış bulunmaktayım.Kendi modüllerimi yazıp kullanmayı az-çok biliyorum artık.Şimdi Python kullanıcılarının kullanacağı ve Python’da henüz bulunmayan bir modül geliştirmek istiyorum.Sizce,Python’da eksik ne var,veya neye ihtiyaç duyuyor?

Bunca hesaptan sonra yeni bir hesap açmanızı gerektiren şey nedir? Her hesaptan farklı bir projeyi yürütme gibi bir misyonunuz mu var?

1 Beğeni

Dediğim gibi diğer hesapların bilgilerini hatırlamıyorum ve şu anda AnkaMMOFPS’yi geliştirmediğim için kişisel olarak bu hesabı kullanmaya karar verdim.

pypi.org a bakınız. Eksiklik gördüğünüz veya varolan bir modülü yetersiz bulduğunuz herhangi bir konuda yazabilirsiniz. Ya da github üzerinden bir projeye dahil olabilirsiniz. Ya da istihza belgelerine katkıda bulanabilirsiniz.

Merhaba,

Ben hanidir sizin açtığınız konuları takip ediyorum. Bir tavsiyem olacak ve lütfen beni yanlış anlamayın. Gözlemlediğim kadarıyla aşureye dönmüş bir süreçte daima en zirveyi hedefliyorsunuz. Aşurenin içinde farklı farklı çeşit lezzetler vardır ve bir araya geldiklerinde mükemmel bir tat sunarlar. Fakat içlerinden herhangi bir tanesi bozuk bir ürünse bütün tatlıyı ziyan eder.

Çabalarınıza hayranım. Takdir ediyorum. Fakat 4 kolunuz ile 4 işe sarılmak yerine 4 kolunuz ile 1 işe sarılarak en başarılı süreci oluşturabilir, yönetebilir ve tamamlayabilirsiniz.

Zamanında bende çok istedim. Her şeyi yapmak istiyorum dedim. Sonra baktım ki gerçekten kendimi en iyi şekilde ifade edebileceğim bir alan oluşturamadım.

Not >> selenium modülünü geliştirebilirsiniz. mesela aynı anda 100.000 adet instagram hesabına giriş yapabilme ve yönetebilme imkanım olsa güzel olurdu. Gerçek zamanlı tabi. hepsine aynı anda.

İyi forumlar

1 Beğeni

Öncelikle,uzun uzun yazdığınız için teşekkür ederim.Evet,insan sıfatı olan kişiler bir özürü söylememe bile fırsat tanımayınca,çoğunuzun bilmediği bir “öğretmen” meselesi olunca insan yoruluyor.Daima en zirveyi değil,beraber en zirveyi hedefledim ve baktım ki olmuyor,Yalnız Kurt (kendisi yanlız çalışan bir hacker) gibi olup,ondan sonra birileriyle ortak olacağım.Dün akşam büyük bir robotik kodlama eğitimi veren bir yer babam ile alış veriş yaptı ve onlarla tanışma şansını buldum.Sanirim orada beraber olacağımız kişileri bulacağım.Şansım yaver gitmez ise,sonuna kadar tek gideceğim.Matematikte bile ortak olup yükselmek,yükselip ortak olmaktan daha iyidir.Evet,4 kolumla 4 işe sarılıyorum çünkü ya PC’m,ya arkadaşlarım ya da ailem sorun çıkarıyor.Öyle göründüğüne bakmayın,her açtığım projeyi önceki ölen proje için açıyorum.Ne yapmam gerektiğini bulsam başlayacağım ama,forumda bile bir şey çıkmıyor :confused:

Ben sizin aksinize her şeyi değil,insanların ihtiyacı olan şeyleri yapmak istedim.İlk projem Tek.RAR’dı.Herhangi bir şeyi tekrar kullanılabilir hâle getirecekti.Ama,dosya oluştururken isim olarak Tek.RAR yaptığım için IDE’ler renklendirmiyordu.Meğersem Tek.RAR.py olacakmış:) Bu sayede ilk başarısızlığı yaşadım.Ardından,sadece merhaba yazabilecek bir dil yapmayı denedim.Annem kardeşlerimi okula götürüp getirirken beni evde bırakıyordu ve ben ne ödev,ne de ders yapıyordum.O 15 dakikalik zaman diliminde IDE’yi bitirdim.Ama,ailem tarayıcı geçmişine bakmayı biliyormuş.Ondan sonra hiçbir zaman istediğim zaman PC başına geçemedim.Ve,bu hale döndüm.Zibil tane şey denedim,yaptım ve kullanmayınca sildim.Dakikalık 200 görüntüleme alan bir blogger sitesi açtım.0 reklam amacı ile başladım,ailem izin vermedi.1k kadar bilgi vardı.Işte o, @E-Bilgi projesi idi :slight_smile: Bunun gibi bir sürü başlayan,ilerleyen ama bitiremeyen projelerim oldu.Sonra, @Emerald_Gamer ve arkadaşları ile tanıştım.Nice güzel ve kötü anımız oldu.Ancak sonradan fark edeceğim çok kötü bir şey vardı : Hiçbir projem artık başlayamıyordu bile

İşte,ondan sonra bu hallere düştüm.Birinin fark etmesini bekliyorum.Okulda 6,sınıfta 1. olmam gerçekten hiç bir şey değiştirmiyor.Ben okul hayatını değil,gerçek hayatı yaşamak istiyorum…

2 Beğeni

vaybe duygulandım resmen

@throwaway1 dakikalık 200 görüntülenmeyi alan blogger siteyi ne gibi ayarlar yaptın anlatabilirmisin
Bende bir blogspot tan site açıp reklamlardan azda olsa ufak bir gelir elde etmeyi düşünüyorum
Yardım edersen sevinirim

Dakikada 200 görüntüleme alan blogger. Saatte 12000, günde 288000 görüntüleme. Aylık 8 milyon 640 bin görüntüleme. İddialı bir söylem…

Blog sitelerine eskisi kadar rağbet yok, çoğunlukla video ve ders serisi ile çalışıyor insanlar. Nadiren bir konuda bir şeyi merak edip, araştırıp blog sitelerine giriş yapıyor. Google artık bir konu hakkında merakınızı hemen giderecek bilgilendirici ön yazıları arama sonuçlarında en üstte hemen gösteriyor, web sitesine girmeye bile gerek kalmıyor bazen.

Ve bu kadar görüntüleme alan bir blog sitesi reklamsız duruyorsa yazık olur.

2 Beğeni