Pythonda selenium modülüyle yazılan kodu exe yapınca alınan hata

Arkadaşlar merhaba,
1 haftayı geçti oluşturduğum exe’lerdeki hatarla uğraşıyorum. Bir türlü oluşturduğum exe’yi başka pc’lerde çalıştıramadım. Lütfen bilen arkadaşlar yardımcı olursa çok sevinirim.
Kodlar;
input(“Botun çalışması için bir tuşa basınız.”)
driver = webdriver.Chrome(executable_path = r"C:\Users\hakan67\Desktop\Phyton Örnek Denemeler\chromedriver.exe")

driver.get(“https://xxxxxxx.com.tr/”)
giris = driver.find_element_by_xpath("/html/body/div/div[2]/div[2]/div[5]/form/div/div[6]/input")
time.sleep(2)
giris.click()
time.sleep(2)
driver.get(“https://xxxxxxxxxx”)
time.sleep(2)
yeni_rapor = driver.find_element_by_xpath("/html/body/div[3]/div[2]/div[1]/div[1]/div[2]/a/div[1]")
yeni_rapor.click()
pyinstaller -F deneme2.py olarak exe haline getiriyorum. Sonra kendi pc’imde aşağıdaki hatayı veriyor ama çalışıyor. başka pcde exe çalışmıyor. Hata aşağıdaki gibidir.

Bu arada deneme amaçlı kodu yazmıştım o nedenle class’lara daha girmedim önce şu sorunu halletmem gerekiyor.

kendi bilgisayarınızın konumunu vermişşiniz web driverda klasöre katmanız gerek

webdriver derken pythonın yüklü olduğu webdrivera attım ancak olmadı. exeye dönüştürürken chromedriver içine nasıl aktarılıyor?

image burdakini oluşturduğunuz exeye atın

demek istediğinizi uyguladım ve şöyle bir güncelleme yaptım.
driver = webdriver.Chrome()
ondan sonra onefile olarak değil klasör olarak kurup içerisine chromedriver atınca çalıştı öncelikle çok teşekkürler. Ancak bunu onefile olarak tek bir exede çalıştırmak için ne yapmam gerekiyor. Exe’nin içerisine chromedriver’ı eklemek istiyrum?

öyle bir şey imkansız çünkü chrome driver exe halinde ve bu nedenle onun kodlarını kendi python kodlarınıza atamazsınız fakat açık kaynak kodlu olsaydı yapabilirdiniz

Bu haliyle çalışır exenizinadı.exe yi çalıştırmanız gerek sadece

@hackaxx

evet bu haliyle çalışır ama arkadaş bu exe kodlarını kendi exe kodlarına eklemeye çalışıyor

hayır chrome driver açık kaynak kodlu ama chromium ile birlikte çalışıyor ve birsürü dosyadan oluşuyor

açık kaynak kodlu olduğunu bilmiyordum özür dilerim

Autopy to exe’den chrome driverı eklemeye çalıştım ama işe yaramadı. Çözüm bulana kadar klasör halinde kullanabilirim. Tek bir exe halinde olmasını istememin sebebi diğer bir çok kişiyle bu yazdığım kodları paylaşacağım ve şirket içerisinde süreden tasarruf sağlamayı hedefliyorum. Bu nedenle daha derli toplu olması daha iyi olurdu.

Masaüstüne kısayol oluşturabilirsiniz