Requirement already satisfied - pip

Bu sorunun çözümü nedir?

Python C/Anaconda3 adlı klasörde kurulu ama illa appData’ya falan gidiyor. Nasıl düzeltirim?

Bu bir sorun değil, pyqt zaten kurulmuş diyor. Ingilizce hiç bile bilmiyorsanız çıktıları Google çeviriye yazabilirdiniz.

appData/roaming vb. vb. gösteriyor ama ben oraya değil başka yere kurmasını istiyorum. Anaconda3’e kurmasını istiyorum

ImportError: DLL load failed while importing QtWidgets: Belirtilen modül bulunamadı.

Şimdi de böyle bir sorun alıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?

Program daha önce çalışıyordu. Birden fazla Python kurulu olduğunu fark ettim ve birini silince böyle sorunlar oluştu. Sonra ben de hepsini silip en baştan ilk yaptığım gibi yaptım ama şimdi sürekli hatalar ile karşılaşıyorum. Bu hatayı daha önce yazdığım ve çalışan bir programı tekrar çalıştırdığımda alıyorum

Şu an onu kontrol ediyordum bir dakika

Şimdi PyQt, Python3.5 için tasarlanmış yazıyor ama ben onu 3.8’de çalıştırmıştım önceden.

Kodlarım şu, PyCharm’dan sağ tık “Run” yapıyorum.

Yardımcı olur musunuz?

Bu dediklerinizi kontrol ettim, başkaları ile karşılaştırdım. Her şey bire bir aynı :frowning:

Sorunu çözdüm. Yeni bir dosya oluşturup eski kodları copy paste edince çalışıyor. Ama eskisinı açınca da “nomodulename” hatası veriyor. Ve teşekkür ederim anaconca’nın terminalinden yükleyince oldu