Selenium ile siteye çoklu kullanıcı girişi

Merhaba arkadaşlar, bir siteye çoklu kullanıcı sokmaya çalışıyorum Selenium/Python kullanarak. Bunu threading ile yapıyorum ve tabiî bir şekilde 10-20 kullanıcıyı aynı anda sokmayı denediğimde CPU coşuyor. Bunu 100 kullanıcıda yapmam bu yönden mantıklı gelmiyor. Bunu gerçekleştirmek için daha uygun bir yöntem tavsiye edebilecek var mı acaba? Elimde olan userID ve Passler ile loop içinde dönerek her seferinde thread başlatıyorum. Bunu yaklaşık da olsa aynı anda giriş yapmalarını sağlayabilmek için yapıyorum.

for user_email, user_passwoard in users.items(): 
        threading.Thread(target=user_qsinav_normal, args=(user_email, user_passwoard, True)).start()

Merhaba.

user_qsinav_normal tam olarak ne yapıyor?

Mümkünse tarayıcı çalıştırmayıp requests gibi bir HTTP(S) istemcisi kullanın.

Her bir kullanıcı log in olup çeşitli şeylere tıklayıp ilerliyor. Bir sınav uygulaması olduğu için hepsi aynı sınava girip çoktan seçmeli soruları seçip ilerliyorlar. Sınav bittikten sonra anasayfaya dönüyorlar.
Tarayıcısız denediğimde elementlere tıklayamadığım için ilerleyemiyorum maalesef.

options.add_argument('headless')

Bu dediğim işlemleri (örneğin, checkbox seçme, buton tıklama navbardan element seçme ) request modulü ile yapabilir miyim acaba?

Her thread ayrı bir tarayıcı açıyorsa işlem daha da yavaşlayabilir.

Hayır, ama o butonlara tıkladığınızda yapılan işlemleri taklit edebilirsiniz.

Taklit kısmını tıklandığında request edilen sayfayı kullanarak mı yapmam gerekiyor? Kullanıcıların soru çözme sayfasında tek tek soru çözmeleri de beklenilenler arasında. Her bir soruyu çözdüğünde bir diğer soruya gidiyor. Bu işlemler peki yapılabilir mi request ile? Bir anlamda yapmaya çalıştığım. Çok sayıda kullanıcının aynı anda girebileceği bir simülasyon ortaya koyabilmek.

Yapılabilir ama siteye bağlı olarak bunu yapmanız zor olabilir.