Selenium ModuleNotFoundError: No module named 'urllib3' Hatası

Selamlar öncelikle

from twitterUserInfo import username, password
from selenium import webdriver
from selenium.webdriver.common.keys import Keys
import time

class Twitter:
    def __init__(self, username, password):
        self.browserProfile = webdriver.ChromeOptions()
        self.browserProfile.add_experimental_option('prefs', {'intl.accept_languages': 'en,en_US'})
        self.browser = webdriver.Chrome('chromedriver.exe', chrome_options=self.browserProfile)
        self.username = username
        self.password = password

def singIn(self):
        self.browser.get("https://twitter.com/login")
        time.sleep(2)

usernameInput = self.browser.find_element_by_xpath("//*[@id='react-root']/div/div/div[2]/main/div/div/div[1]/form/div/div[1]/label/div/div[2]/div/input")
        passwordInput = self.browser.find_element_by_xpath("//*[@id='react-root']/div/div/div[2]/main/div/div/div[1]/form/div/div[2]/label/div/div[2]/div/input")
        usernameInput.send_keys(self.username)
        passwordInput.send_keys(self.password)

btnSubmit = self.browser.find_element_by_xpath("//*[@id='react-root']/div/div/div[2]/main/div/div/div[1]/form/div/div[3]/div/div")
        btnSubmit.click()

time.sleep(2)

twitter = Twitter(username,password)

# login
twitter.singIn()

Kodum bu ve çalıştırdığımda şöyle bir hata alıyorum:

ModuleNotFoundError: No module named 'urllib3'

İnternetten araştırdığımda pek bir şey bulamadım. Sebebini bilen yazarsa çok mutlu olurum.

Not: Vscode ilk açıldığında sorunsuz çalışıyor ancak bir daha deneyince bu hatayı alıyorum.

Terminalden ‘pip’ ile modülü şu kodla ‘pip install urllib3’ indirmeyi deneyin.

Bunu denemiştim. Ama durum hala aynı…

abi import urllib3 dener misin

Onu denedim. Bir şey değişmedi

Hatanın tamamını atın.

pip install ile bu konuma gelen urllib3 dosyasını ->(c:\users\User1\appdata\local\packages\pythonsoftwarefoundation.python.3.8_qbz5n2kfra8p0\localcache\local-packages\python38\site-packages)

Bir üst klasöre (Lib klasörüne) kopyaladım ->
(C:\Users\User1\AppData\Local\Programs\Python\Python38-32\Lib)

ve anlayamadığım bir şekilde çözüldü sorun. Ne olup bittiğini anlayan aydınlatırsa çok iyi hissederim:))

Büyük ihtimalle pip komutu yanlış uygulamayı çağırıyor veya pipde bir bozukluk var. pip güncel mi?

Evet pip güncel. En başında PATH kısmını ayarlarken bir yanlışlık yapmış olabilirim. Tam aşina değilim bunlara.