Selenium python elimde yapmam gereken bir proje var.facebook,instagram kayıt olacak randomize olarak ve bilgileri kaydedecek bir proje

yardımcı olacak arkadaşlardan yardımlarını bekliyorum.yapılacak işlem facebook,instagram,twitter sayfasına gidecek temp mail veya farklı mail ile ve kaydolacak ve kadolduktan sonra bu bilgileri .txt olarak kayıt etmek.yardımcı olacak arkadaşlardan yardımlarınızı bekliyorum.

önce kulanıcı anlaşmalarını okumalısınız çünkü bazı şirketler sitelerinde bot kulanılmasına izin vermiyor ve bazı siteerdede caphta var

1 Beğeni

Fake hesap açıyorsunuz yani?

ayrıca mail gönderme işlemini nasl yapcak yani mail için tel no lazm yani tek kullanımlık e-postalar war ama adı üstünde tek kullanmlk

aynı zamanda temp mailde caphta var

1 Beğeni

ben anlamadım neden soruya cevap vermiyorsunuzda farklı şeyler söylüyorsunuz.şu anda çerez kaydetme olayınıda hepsinide yaptım fakat istediğim gibi değil tabiki istediğim gibi olana kadar devam edeceğim rica ederim eleştiri yapanlara sesleniyorum fake hesap açıyorum evet sıkıntımı var.?

Yok öle olmuyo mail geliyo temp mailde 2 hafta önce bi bot yaptım. Youtube a kayıt oluyo abone oluyo izliyo beğeniyor vs vs 5 6 kere yaptı sonra telefon numarası istemeye başladı saldım. Tel no muhabbeti için parlak bi fikri olan var mı?

sebebi proxy kullanmaman