Selenium u windows servis içerisinde kullanmak

Merhaba yapmak istediğim projede c# dili ile windows servis içerisinde seleniumu kullanmak istiyorum ikisinide kodlamayı bilmeme rağmen timer ve theratring timer yöntemlerini birlikte kulanmaya çalıştığım için problem yaşıyorum aynı zamanda seleniumu windows servis start koduna çekemiyorum tekrardan hata veriyor (terimlere pek hakim değilim yardımcı olursanız sevinirim) windows servis olmadan seleniuma aynı işlemi yaptırılabiliniyor ise fikir verirseniz sevinirim.

Selamün kardeşim öncelikle selenium kullanabilmek için hangi tarayıcı kullanacağını seçmelisin sonra o tarayıcının versiyonu yani sürümünü öğrenip google için chromedriver firefox için geckodriver indirmelisin windows kullanıyor isenix exe halinde indirmelisiniz.

sonra py dosyasında selenium modülünü thread modülünü ve time modülü import etmelisiniz.

Thread işlevi şöyledir bir fonksiyon threada bilgi gönderir threadingfunc adlı fonsiyon ise şöyle olmalıdır :

thradingfunc():
for i in range(1,3):
t= threading.Thread(target=ana, args=(ana fonksiyonuna göndermek istediğin parametreler))

t.start()

ana():
print(“Hello”)