`soup.find_all` boş liste döndürüyor

Merhaba bir facebook grubundan postun açıklamasını print ettirmek istiyorum.

from lib2to3.pgen2 import driver
from attr import attrs
from bs4 import BeautifulSoup
import requests
import webbrowser
from selenium import webdriver
import pyautogui
import time
url = ("https://www.facebook.com/groups/Runrundeals")

r = requests.get(url)
soup = BeautifulSoup(r.content,"html.parser")

time.sleep(2)

veri = soup.find_all("span",{"class":"d2edcug0 hpfvmrgz qv66sw1b c1et5uql lr9zc1uh jq4qci2q a3bd9o3v b1v8xokw oo9gr5id"})
print("sonuc = ",veri)

kod bu şekilde kod doğru ama [ ] boş string döndürüyor. Acaba facebook grubu olduğundan mı bu şekilde oturum açıp denediğimde de aynı şey.

1 Beğeni

Aslında herşeyi olması gerektiği gibi yapmışsın ama bazı sayfalarda sayfayı inceleyip baktığın ile kaynak kodları bir olmuyo eğer sayfanın kaynağını görüntüleyip bakarsan “span” nı bulamıycaksın çözümünü şuan tam olarak bilmiyorum sorunu anlaman açısından yazmak istedim

print(soup)

kodunu çalıştırınca bu url deki sayfanın html kodları mı geliyor yoksa başka bir html kodu mu geliyor?
bir çözüm sunabilmem için gelen html kodunu atar mısınız?

ben siteye gidip ctrl + f yaptım ama senin belirttiğin class ı bulamadım

grupta bir şeyler yaz yerine girip paylaş butonunu almak istiyorum şimdi.

sağ tık class ı alıyorum çalışmıyor xpath alıyorum yok olmuyor.

acaba değişiyor mu bılmıyorum

facebook postlarının açıklamaları script tagının içinde geliyor. Bu nedenle find komutu bir işe yaramıyor. Script’in içinden değer çekmek için re modülünü kullanabilirsin.

nasıl çekerim yardımcı olur musun

def getMovie(self):
    self.getURL()
    liste = []

for link in self.soup.find_all('div',attrs={'class':'poster-info'}):
        liste.append(link.h2.text)

return liste

ben bi projemde böyle almıştım ilgili yerleri dene istersen belki yardımcı olur kendine göre düzenle tabi

Merhaba aynı sorunu ben de yaşıyorum acaba çözebildiniz mi sürekli boş liste dönüyor

ya da diyelim bir projeyi takip ederek yazmaya çalışıyorum, sayfayı incelerken çektiğim class kısmı onunkinden farklı gözüküyor. anlatabildim mi bilmiyorum

facebook gruplarından acıklama cekmek veya başka bir işlem yapmamız yasaklanmış. API ile yapmamız için tam bilmiyorum ama sayfa admini olmak gerekiyormuş. Siz yinede API ile deneyin.