Sovothinkresort Projesi Tanıtımı

Arkadaşlar her zaman aydın düşüncenin hayranı ve takipçisi olarak insanlık olarak kendimizi sorgulamak istedim.Günümüz dünyasında ne yazık ki elinde maddi imkanı olmadığı için, belki esas yönetimlerde yer alması gerektiği halde sesini ve fikirlerini yeterince duyuramadığı o imkan sağlanamadığı veya önü kesildiği için pek çok muhteşem beyinden tüm dünya halkı olarak yeterince fayda sağlayamıyoruz.Sosyal medyalarda seslerini duyurmaya çalışsalar bile pek çok saçma video veya popo sallayan güzel kızların aldığı beğeniler arasında gerçekten dünyayı değiştirebilecek fikirler beyan eden insanların gönderileri dikkat bile çekmiyor.
Velhasıl yok takipçi satın almalar, beğeni satın almalar, ön sıralarda yer almak için çeşitli google,yandex vs hileleri.
Hepsi Emre Kongar Hoca, Merdan Yanardağ gibi değerli insanları geri plana atıp, havuz medyası tarzı tipleri öne çıkarmak için yapılmış dünya düzeninin bize kaktırdığı gariplikler.
Dünya da da durum farklı değil.Kendi ülkemden örnek vermeye korkarım, hemen Abd ye geçip örneklendireyim farklı bir konuyu :smile: Her ne kadar Trump(USA PRESİDENT) genel anlamda Abd de sevilmese de parası ve şöhretiyle Süper gücün başkanlık koltuğuna oturdu.Peki ama tüm dünya da herkes eşit şartlara sahip olsaydı, yani aynı maddi imkan, diğer insanlarla iletişim kurarken diğerini engelleyememe vs vs bir sürü eşitlik eklenebilir bu konuya.Durum ne olurdu?Objektik bir puanlama sistemi olsaydı?
İşte sovothinkresort projesini bu düşünce fikriyle yapmıştım.Kısa süre önce babamı kaybettiğim için bu yaptığım projeye ara vermiştim ve şu an tam hangi kuralların geçerli olduğunu hatırlayamıyorum yani dahil olduğu grupta ve diğer gruplar arasında yaptığı sıralamayı neye göre yapıyor tam olarak hatırlamış değilim.Belki acım geçince kodlardan kuralları inceledikten sonra, kural listesini çıkartabilirim.
Öncesinde bir kaç yatırımcıyla görüşüyordum ancak dediğim gibi babamın farklı bir boyuta geçmesinden sonra dünyaya bakışım daha bir değişti ve bu düşünceyi hem fikirsel olarak yaymak hem de kodlarımdan da herkes faydalansın diye(roman yazar gibi yazmışım spaggetti gibi hem de pythonla düşünebiliyor musunuz, kodları kısaltabilirdim ama bu performansı etkilemiyor o vakit ne diye uğraşalım şimdi tekrardan dimi önemli olan kodlar dediğimizi yapıyor mu!) açık kaynak olarak paylaşmaya karar verdim.Yalnız sizlerden özel bir ricam kodların arasına kişisel bir bilgi yazmışsam ve denk gelirseniz litfen bana bilirebilir misiniz?Aşağıdan kodlara erişim sağlayabilir ve indirip gelişimine katkıda da bulunabilir veya hataları bildirebilirsiniz.