Sponsor aranıyor

Merhaba.

Forumumuzun aylık $10’lık DigitalOcean giderini karşılayacak sponsor(lar) aranıyor. Sponsorların isimleri forumda uygun bir yere yazılacaktır. Sponsor olmak isteyenler benimle özel mesaj yoluyla irtibat kurabilirler.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

3 Beğeni

Sponsor yerine ana sayfaya bir tane reklam eklense bu tutarı karşılamaz mı?

1 Beğeni

bence reklam olmaması daha iyi çalışıyor olsam :smiley: sponsor olmak çok isterdim.

2 Beğeni

Reklamlara hep gıcık olduğum için böyle bir yol seçmedim. Hem foruma giren insanların dikkatini dağıtır reklamlar, ki böyle bir şeyin olmasını hiç istemem. :slight_smile:

6 Beğeni

Python programlamaya yeni başlamaya çalişan biri olarak internet uzerinden yazbel belgelerden ara ara faydalandim.

bu konu ile alakali ilk etpta soz olarak 1 yillik uzerime duseni yapmal isterim.Sagilarimla

1 Beğeni

Öğrenci olduğum için olamayacagim fakat paylaşabildiğim kadar paylaştım.

3 Beğeni

Merhabalar.

Sponsor arayışımız sonlanmıştır. @dursuncemal bey 2 sene boyunca barındırma sponsorumuz olmayı kabul etmiştir. Kendisine sağladığı katkılardan ötürü buradan tekrar teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.

1 Beğeni

ismail kardesim sponsorluk ile ilgili özelden bir mesaj atarsanız çok memnun olurum saygilarimlar.

Daha pahalı ve kaliteli sürümler mevcut mu?

2 yıllık konuyu hortlatmışsın :slight_smile: sürümden kastın nedir tam anlamadım ama eğer daha pahalı paket var mı diye soruyorsan evet var. DigitalOcean’da sunucu paketleri aylık 5$'dan başlayıp aylık 1760$ a kadar değişiyor, sunucunun özelliklerine göre…

1 Beğeni

Hortlatmak :smile: Sürüm derken paketi ifade etmeye çalışmıştım.İlk ürünümü çıkarırsam 1TB’ı ben karşılayacağım inşAllah.

Hadi bakalim basarilar :wink:

2 Beğeni

aylik bir katkida bulunmak istiyorum wise ile yollasam olurmu ? 50 dolar yollayabilirim.
uzun zamandir yoktum kusura bakmayın
saygilarimla @ismailarilik

1 Beğeni

Merhaba Levent bey. Teşekkür ederim. 50 dolar gerçekten çok faydalı olacaktır. Wise ile gönderip gönderemeyeceğinizi bilmiyorum. IBAN numarası ilgili konuda var. Banka Garanti bankası. Hesap vadesiz bir hesap.