Sponsor aranıyor

sponsor
duyuru

Merhaba.

Forumumuzun aylık $10’lık DigitalOcean giderini karşılayacak sponsor(lar) aranıyor. Sponsorların isimleri forumda uygun bir yere yazılacaktır. Sponsor olmak isteyenler benimle özel mesaj yoluyla irtibat kurabilirler.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Bunu pankart yaptı . Kullanıcı tarafından yoksayılana kadar her sayfanın en üstünde belirecek. #2

her yerde en yukarıda sabitlendi #3

en yukarıda sabitlenmesi kaldırıldı #4

Sponsor yerine ana sayfaya bir tane reklam eklense bu tutarı karşılamaz mı?

bence reklam olmaması daha iyi çalışıyor olsam :smiley: sponsor olmak çok isterdim.

Reklamlara hep gıcık olduğum için böyle bir yol seçmedim. Hem foruma giren insanların dikkatini dağıtır reklamlar, ki böyle bir şeyin olmasını hiç istemem. :slight_smile:

Python programlamaya yeni başlamaya çalişan biri olarak internet uzerinden yazbel belgelerden ara ara faydalandim.

bu konu ile alakali ilk etpta soz olarak 1 yillik uzerime duseni yapmal isterim.Sagilarimla

Pankart kaldırıldı . Bundan sonra her sayfanın en üstünde gözükmeyecek. #9

Öğrenci olduğum için olamayacagim fakat paylaşabildiğim kadar paylaştım.

Bunu pankart yaptı . Kullanıcı tarafından yoksayılana kadar her sayfanın en üstünde belirecek. #11

Pankart kaldırıldı . Bundan sonra her sayfanın en üstünde gözükmeyecek. #12

Merhabalar.

Sponsor arayışımız sonlanmıştır. @dursuncemal bey 2 sene boyunca barındırma sponsorumuz olmayı kabul etmiştir. Kendisine sağladığı katkılardan ötürü buradan tekrar teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.

ismail kardesim sponsorluk ile ilgili özelden bir mesaj atarsanız çok memnun olurum saygilarimlar.