Sponsor aranıyor

Merhaba.

Forumumuzun aylık $10’lık DigitalOcean giderini karşılayacak sponsor(lar) aranıyor. Sponsorların isimleri forumda uygun bir yere yazılacaktır. Sponsor olmak isteyenler benimle özel mesaj yoluyla irtibat kurabilirler.

Teşekkür eder, iyi günler dilerim.

Sponsor yerine ana sayfaya bir tane reklam eklense bu tutarı karşılamaz mı?

bence reklam olmaması daha iyi çalışıyor olsam :smiley: sponsor olmak çok isterdim.

2 Beğeni

Reklamlara hep gıcık olduğum için böyle bir yol seçmedim. Hem foruma giren insanların dikkatini dağıtır reklamlar, ki böyle bir şeyin olmasını hiç istemem. :slight_smile:

4 Beğeni

Python programlamaya yeni başlamaya çalişan biri olarak internet uzerinden yazbel belgelerden ara ara faydalandim.

bu konu ile alakali ilk etpta soz olarak 1 yillik uzerime duseni yapmal isterim.Sagilarimla

1 Beğeni

Öğrenci olduğum için olamayacagim fakat paylaşabildiğim kadar paylaştım.

2 Beğeni

Merhabalar.

Sponsor arayışımız sonlanmıştır. @dursuncemal bey 2 sene boyunca barındırma sponsorumuz olmayı kabul etmiştir. Kendisine sağladığı katkılardan ötürü buradan tekrar teşekkür ediyorum.

İyi forumlar.

1 Beğeni

ismail kardesim sponsorluk ile ilgili özelden bir mesaj atarsanız çok memnun olurum saygilarimlar.

Daha pahalı ve kaliteli sürümler mevcut mu?

2 yıllık konuyu hortlatmışsın :slight_smile: sürümden kastın nedir tam anlamadım ama eğer daha pahalı paket var mı diye soruyorsan evet var. DigitalOcean’da sunucu paketleri aylık 5$'dan başlayıp aylık 1760$ a kadar değişiyor, sunucunun özelliklerine göre…

Hortlatmak :smile: Sürüm derken paketi ifade etmeye çalışmıştım.İlk ürünümü çıkarırsam 1TB’ı ben karşılayacağım inşAllah.

Hadi bakalim basarilar :wink:

1 Beğeni