Sponsor aranıyor

western union ile gondericem size 10 haneli kodu gönderip istediginiz bankadan çekebilirsiniz.
allaha emanet saygilar Kardesim.

ismail arilik olarakmi gönderiyim ? bir yazarsaniz sevinirim. @ismailarilik

pazar aksami gonderiyorum bilginize Kardes.

Yazbelden ilim ogrendigim icin siteye uye oldugum gibi iban hesabina cam sakizi, coban armagani olarak kucuk bir miktar gondermistim. Sitenin 1 yillik ihtiyaci olan miktari belirleyip foruma sabitlerseniz, insanlar az da olsa katki sunarlar.

@levent_ersoy binance üzerinden usdt olarak çok az bir komisyon ödeyerek göndermeniz daha iyi olur. western union çok masraf alıyor. Buna gerek yok. Tabi ismail bey binance kullanıyor mu bilmiyorum ama göründüğü üzere faydalı ve lazım.

Komisyonu çoksa gerek yok aslında, bir de bankadan çekme kısmıyla da ilgilenebilir miyim, bilmiyorum. Bankalar erken kapanıyor ve ben mesai çalışıyorum. Bankalarla pek işim de olmuyor açıkçası, tüm işlerimi mobilden hallediyorum.

E-posta servisi ile ilgili konuya yazmıştım sanırım. Hatta o şu an pankart olarak yer alıyor sitede. 2000 lira gibi bir rakamdı o zaman. Şimdi artmıştır tabii. O miktarı toplayamadım da. Genelde 3, 5, 10, 20 gibi rakamlar geliyor. 200 gönderen oldu bir, iki kişi. Tabii bu rakamlar da önemli. Bunlar ile barındırma ve alan adı masrafını karşılamaya başladım.

sorun degil kardesim ben bana vermis oldugunuz iban numarasina pazar akşamı 50 dolar yollucam ilerleyen aylardada insallah katkılarim olucak.kolay gelsin iyi calismalar diliyorum herkese.

dogru soyluyorsun kardesim.direk iban ustunden yollucam.saglicakla kal.

ismail kardesim bana mail adresini verebilirmisin ? para yollucam ama mail istiyor sistem. @ismailarilik