Şu anki projeniz nedir?

kendisi yazılımdada bize yardım eden bir adam yeni tanıştığımız birine bize suppporter ol demedik kendisi olmak istedi başta biz kendimiz alıcaz dedik ama siz o parayı başka yerde kullanırsınız dedi aldı bizde teşekkür ettik kendisine iyi biri güveniyoruz ki kötü bir şey yapmak istemez istesede maddi bir bağımız yok

2 Beğeni

Başarılar gençler, başlangıç için 3 aylık ücretsiz ssl sertifikasını buradan alabilirsiniz.
https://www.sslforfree.com/

Ayrıca konu altında oldukça gereksiz muhabbetler dönmüş, lütfen bunları özele taşıyın.

Projem;
Şuan küçük bir işletmeye ticari muhasebe programıyla entegre çalışabilecek e-irsaliye ve e-fatura işlemlerinin web ve mobil cihazlar üzerinden yapılmasını sağlayan bir arayüz geliştiriyorum.

4 Beğeni

Back - End’i başkası mı yapacak? GUİ ile kalmayın sakın.

teşekkürler sizede kolay gelsin

Back-End hazır zaten, aktif olarak kullandıkları ticari muhasebe programı var.

1 Beğeni

TLS iletisimini butun dunya icin ozgur bir norm haline getirmeye calisan ve 4 senedir interneti kasip kavuran bir olusum varken bunlar ne idugu belirsiz scam sayfalari gibi duruyor. :slight_smile:

Artik sertifika almak icin birak sacma sapan paralar odemeyi, bir web sitesine gitmeye bile gerek yok.

4 Beğeni

Haklısınız üstad, bu konuda size sonuna kadar katılıyorum fakat bazı durumlarda işlerimi oldukça basitleştiren ve beni hosting şirketlerinin saçma kurallarıyla uğraşmaktan kurtaran bir siteyi paylaşmak istedim. :slight_smile:

zero ssl ve ssl for free güvenilir ve ihtiyaçlar doğrultusunda kullandığım siteler. :slight_smile:

Haklisiniz, cikisim cok sert olmus, ozur dilerim. LetsEncrypt’in muhtesemligini anlatmaya calisirken (ve bir yandan istatistiklerine bakarken—1 milyar sertifika olmuslar, oha!) cevabimin uslubu dikkatimden kacmis ve elciye zevval etmisim.

sslforfree’de “biz kimiz, niye bu hizmeti bedava veriyoruz” gibi kisimlar bulamadigim icin olusan suphelerimi paylasmak isterim ama.

2 Beğeni

Estf. üstad ortada özürlük bir durum yok, evet Lets Encrypt muhteşem ve yeri geldiğinde severek kullanıyorum.

Evet ister istemez bazı şüpheler oluşabiliyor, tedbirli yaklaşmak lazım.

1 Beğeni

Python ile görüntü işleme çalışıyorum tecrübesi olan ya da proje kasan varsa kesişebiliriz. Şu an video processing ve yapışık nesne algılama ve sayma çalışmaktayım.

1 Beğeni

Rüya yorumlayan bir program ile uğraşıyorum. Yapay zekamsı…

2 Beğeni

Projeleriniz nasil gidiyor ? :slight_smile:

Web,iOS,Android ve masaüstü ortamlarında çalışan bir içerik üretme/paylaşma platformu üzerinde çalışmaya başladım.İsmi : Esosyal

Şuan ruby öğreniyorum.Daha sonra PyRubn’ı bitirip linux oyun geliştiricileri için bir web sitesi yapcam.
@asanadam1 sizin FireDungeons oyununuza ne oldu ?
Bugları düzelttinizmi ?

1 Beğeni

Bugları düzeltecek yol buldum ama oyuna bakacak zaman bulamadim eger o siteyi bitirirseniz sitenize pyro mani ve fire dungeonsu eklicem ayrica fire dungeonsu baştan pyqlet ile yazmayı düşünuyorum :slight_smile: şu aralar CodeDuel ile ilgileniyorum ve bahsettiginiz bugı düzeltmek icin pathlib adlı modülü denicem hatta bugun uzun bir tempo ile hem pyro mane su fizigini stabil calisacak sekilde eklicem hemde fire dungeonsa bakicam yardim etmek isterseniz profilimden discorduma gelebilirsiniz :wink:
Profilim= @Emerald_Gamer

Siteyi Rails ile kodlamayı düşünüyorum inşallah.
İçinde Oyun satın alma ve Haklarını satın almada olabilir siz ne düşünüyorsunuz ?

1 Beğeni

Para ile ilgili seyler olmasin istiyorum ayrica sirf linux icin yapmayin :wink:
itch.io gibi olsun ama open sourca ve freeliğe onem versin :smiley:

Önceliği linux alsın istiyorum.
Amacım Windows’un oyun dünyasındaki etkinliğini azaltmak.Linux kullananlar sırf oyun oynayabilmek için windows kurmasın.

1 Beğeni

Ah,Steam’ın Linux versiyonu yok mu zaten? Hatta sırf Linux için yeniden kodlanan ve Steam’a eklenen oyunlar?

Yapmaktan ne zarar gelir ?
Pubg windows için varken neden steamdan oynayalım ?