Şu anki projeniz nedir?

Benim şu anki projem CodeDuel -bir çok konumda da bahsetmiştim :slight_smile:-
peki siz güzel forum üyeleri sizin şu anki projeniz veya projeleriniz nedir ?

1 Beğeni

Hisse senedi takip programı

2 Beğeni

PyRubn.Python-Ruby modül indirici,uygulamaya dönüştürücü.

1 Beğeni

Video ve ses kayıt programı ile advenced keylogger programını birlikte yürütüyorum. Bir alarm programını da bugün bitirdim. Yakinda keylogger da biter.

1 Beğeni

Geo Launcher.

python tkinter sqlite3 ile schooldatabase

1 Beğeni

python tkinter ile rubik küp uygulaması

1 Beğeni

Python & Django ALES test çözme sitesi

1 Beğeni

sabırsızlıkla bekliyorum

2 Beğeni

Projeniz hakkinda biraz daha bilgi hos olurdu :slight_smile:

Epic Games Launcher gibi bir şey.Projeyi bitince duyurmak istiyorum.

Cross platform için değilmi ?

C# ile geliştirmekteyim.Henüz .Net hakkında bile bilgim yok.Ama Linux’ta çalıştırılabiliyor diye biliyorum.

Hayir eger windows form ise linuxde calismaz ayrica linux kullsnsnlsrda kullanmaz bence sirf bu uygulama icin .net core mu indirelim eger cp olsaydi indirirdim guzel bir uygulams gibi
GUI si iyi ama windowsta takilirsin

.Net seçtim.Evrensel windows programlama değil.Linux’ta çalışmaz mı?

Allahın cezaları, bırakın oyunu uygulamayı, yaptıkları dil bile linux te çalışmıyor.

Bu kadar sinirli olmanızı sağlayan şey nedir? Çalışmıyorsa yapacak bir şey yok.Dünyadaki bilgisayarların +%80’i Windows iken ve benim yaptığım oyun indirip çalıştırmanızı sağlayan program bi zahmet Windows’ta çalışsın.Zaten Linux oyun performansında pek iyi şeyler yapamıyor.

1 Beğeni

Oyun geliştiricileri linux için oyun geliştirmeyince tabi ki performans kötü olur.
Üstelik linux’un nerdeyse tüm distroları windows’dan daha hızlı.

ogrendigin dil ile tek bir platformda takili kalmak uzucu

1 Beğeni

Geliştiricilerin tıpkı windows gibi beni aptal yerine koyması.

Çalışmıyorsa diye bir şey yok, isteseler yaparlar.

Bu beni ilgilendirmiyor. Yüzde 8 lik bir kısım kullanıyorsa, o sisteme de çıkartman gerekiyor.

Linux yapamıyor diye bir şey yok. Ki oyunun linux ile alakası yok. Hangi dille yaptıysan linux’e her türlü çıkarırsın. Az önce AssaultCube, Warzone 2100 ve Minetest oynadım. Üçü de cross platform, nefret ettikleri halde saygı duyup Windows’a çıkarıyorlar. Ama kimileri de, MacOS’a ve Windows’a çıkarıp linux’e çıkartmıyor. Ve ben buna saygısızlık diyorum.

Ayrıca ekliyorum, BSD gibi çok daha az bilinen İS’lere bile çıkarıyor yukarıdaki oyunlar. Ve bu da müthiş bir ahlak, saygı örneğidir.

2 Beğeni