Sürükle bırak web sitesi yapma sitesi yapmak istiyorum

Merhaba,

elimde bir iş modeli var bu iş modelinde müşterilerime site scripti ve barındırma hizmeti sağlayacağım elimde bir çok kişiye hitap eden web temalarım mevcut fakat bunların bazı noktalarını müşterilerim değiştirmek istiyor ve bu başlarda sorun olmasa bile ikide bir karar değiştiren müşteriler ve müşteri sayısının artmasıyla can sıkıcı ve çekilmez bir hal almaya başladı. Yapmak istedim şey tam olarak şu kullanıcıya sınırlayıp belirli bir çerçeve içersinde kendilerine göre özelleştirme hakkı vermek istiyorum örneğin navbarın rengini değiştirmek yazıların fontunu değiştirmek , yazıları değiştirmek , iconları değiştirmek gibi düşünebilr ekteki görselde benzer bir sistem buldum benle aynı iş modelinde olan bir site yapmış fakat ben nasıl yaptıklarını bilmiyorum bir sistem buldum LİFERAY diye konu hakkında biglisi olan nasıl bir yol izleyebilirim ne kütüphane kullanmam lazım php ile yapabilir miyim yada php yanında başka bir dilmi kullanmam lazım bunu yapabilecek birisi varmı ücretiyle şimdiden teşekkürler iyi akşamlar