TekOForum (Reklam)

Arkadaşlar benim wix üzerinden yaptığım bir ‘Online Forum ve Sohbet sitesinin’ reklamını yapacam.
Kusura bakmayın lütfen reklam yaptığım için. Eminim yorumlarda bunu yüzüme vuracaklar vardır.
Neyse:

Online Forum ve Sohbet sitesi. Siteye kayıt olan arkadaşlarınla sohbet edebileceğin özelden mesajlaşabileceğin, diğer insanlara soru sorabileceğin ve bir konu üzerinde tartışmalar yapabileceğin bir site.

Olarak açıklayabiliriz siteyi.
Link: tekoforum.wixsite.com/tekoforum

Bir bakın derim, çok uğraştım…
[Gönderinin gizlenmesinden dolayı tekrar düzenledim]

Tek bir şey soracağım, künyedeki “TEKOCOMPORATİON” ne oluyor?

1 Beğeni

Site tüm cihazlara uyumlu değil siteyi bozuk gösteriyor, ekrana sığımıyor.

1 Beğeni

Bir kuruluş diyebiliriz. Sitenin anasayfasının en sonunda bir bağlantı var ona tıklarsan anlarsın.

Bende fark ettim onun üzerinde hala çalışıyorum, sadece telefonlarda ve masaüstüne uyumlu. Tablet benzeri cihazlarda dediğin gibi ekranın dışına çıkıyor.

corporation olması gerekmez mi yanlış yazmışsınız sanırım

1 Beğeni

yok bilerek öyle yazdım farklılık olsun diye… :slight_smile:

Şimdiden siteye girip üye olan yada en azından bir sayfasını bile merak edip bakan arkadaşlarımıza sonsuz teşekkürlerimi iletiyorum.

Haklısın ama başka paylaşabileceğim bir yer yok. Tekrardan herkesten özr diliyorum.

Yaptığınız projeleri paylaşmanızda bir sakınca yok.

Bu tür reklamlar için herhangi bir yaptırım uygulamıyoruz.

1 Beğeni

Teşekkürler, ama bir sorum olacak;

Ne gibi reklamlara her hangi bir yaptırım uyguluyorsunuz?

Niye sorduğunuzu bilmiyorum ama elimizde takip ettiğimiz bir guideline yok. Duruma göre bakıyoruz, ona göre karar veriyoruz.

Bilgilendirdiğiniz için teşekkürler… :slight_smile:

sanırım tekoforum tekocomporation un sitesi

öyle denebilir ama ikisi farklı siteler birisi wordpress’le yapılmış, birisi wix ile… Birisi yazılım eğitimini ele almış, birisi insanların sohbet edebilmesini…

Biliyorum bazı cihazlarda hatalı ama sitenin boyutunu ctrl + - ile küçültürsen belki ekrana sığabilir…

ben siteyi microsoft edgeye göre yaptım. Başka yerlerde hata verebilir. Şu sıralar yoğunum işlerim bittiği zaman ona tekrar bakarım.

Bende böyle gözüküyor.

tablet gibi cihaz cihazlarda hatalı gözüküyor, ama bilgisayar ve telefonlarda uyumlu bir şekilde gözüküyor hala çözemedim, şimdi wix’in tabletlere özel bir sayfa düzeni de yokki…