Telefonsuz google hesabı

Ailemin yönettiği eğlence merkezinin yeniliklerini rakip işletmeler çaldığı için bir şekilde öne geçmemiz lazım. Çok değil ortalama 100 yorum yapmam gerek google haritalarda. Ama telefon numarasıyla belli bi yere kadar hesap açabildim. Googleden hesap açarken nelere bakıyorlar bilmiyorum. Bazen açarken tekrar numara istemiyor robot olup olmadığımızı doğrulamak için.
Aklıma selenium ile tarayıcı çalıştırıp header bilgilerini rasgele girmek geldi ama ip ye falan bakıyorlar mı bilmiyorum veya headerden başka neyi değiştirmem gerek bilmiyorum.
Yönlendirirseniz sevinirim şimdiden teşekkürler…

Rakip işletmeler iyi bir şey yapmamış olsada (sizin anlattığınıza göre) sizin alnattığınız da çok doğru bir şey değil.Yinede yardım isterseniz, ReChapta selenium ile yapılan eylemleri algılayabiliyor.Google ise hesap güvenliği için telefonu zorunlu tutuyor.

Merhaba, bunun için daha önceden kullandığım bir çözüm var.

NoxPlayer indiriyorsunuz. İndirdiğiniz bu program. Android Emulator. Normal bir telefonda yapabileceğiniz tüm işlemleri rahatlıkla yaparsınız. Bu programı indirdikten sonra normal bir telefondan ayarlar > hesap > google > hesap ekle gibi aynı yolu bu emulator üzerinden yaparak google tarafından günlük mail oluşturma kapasitenizi doldurana kadar hesap açabilirsiniz. Bu arada her hesap oluşturduğunuz da e-mail ve şifre yi kayıt et bir yere sonra o hesaptan bulunduğun cihazdan tamamen çıkış yapıp yeniden bir hesap kur. Böyle böyle yapabilirsin.

memu emülatoru kullanıyorum fakat emulatörü sıfırlamama rağmen hatta pc yi formatlamama rağmen yinede hesap açmaya çalışınca direk telefon doğrulama geliyor

Bu iş için gerçekten format mı attınız?

Size bunun zorunlu olduğunu yazmıştım?