Telegramda Python ile Bot yapmak

Telegramda ne tür botlar yapılabilir? Mesela yerine göre bir algoritmaya sahip öğrenebilen bir bot yapılabilir mi? Kullanıcılar hakkında öğrendiklerine göre davranan.

istediginizi yapabilirsiz hic farketmez consoleda ne yapabiliyosaniz onu telegram botu olarak yapabilirsiniz ama kullaniicilar hakkinda ogrendiklerine gore davranmak basli basina yapay zekanin konusu onu bilmeniz gerekiyor

Ben yaptım 3 tane. Sohbet eden bot öğreniyor da aynı zamanda. Diğer ikisi fal bakan Telegram: Contact @faldafalbot ve rüya tabiri yapan Telegram: Contact @ruyara_bot bunlar da zamanla öğrenme modülü eklemeyi düşünüyorum.

anladım, ancak çok basit fikirler olmuş. yani fal bakan bot rüya tabiri yapan bot yapmak çok basit bir fikir daha yaratıcı şeyler yapılabilirdi.

Sohbet edeni paylaşmıyorum henüz. Geliştirmeler devam ediyor.

“yerine gore bir algoritmaya sahip ogrenebilen bir bot” daha da basit bir fikir. Somut olmadigi ve kullanilabilmesi icin gelistirilmeye ihtiyaci oldugu icin ucu daha acik sadece.

Ne gibi mesela?

1 Beğeni

Örneğin finansal olarak yardımcı olan bir bot, yapması çok zor bir şey değil.

Ayrıca ben burada bir fikir vermedim, ben burada soru sordum, böyle bir şey mümkün mü diye ?

Yapılabilir tabiki. Veri tabanı kullanmak mümkün sonuçta.