Traidingview Veri Çekme

Yeşil ile işaretlemiş oldugun div class ının içersindeki “3” ve span olan “19,4” ü bi arada almak ve kaydetmek istiyorum, veri analiznde kullanacağım , bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

Nasıl yapabilirim diye mi soruyorsunuz yoksa, yazdığınız bir kod var mı? Varsa onun üzerinden ilerlemeyi deneyelim

1 Beğeni

hocam nasıl yapabilirim , veri çekme konusunda yeniyim ondan dolayı yardım almak istiyorum (Firefox web driver kullanıyorum)

Hocam tam olarak anlatmam gerekirse , bir liste oluşturacağım liste içersine bu resimdeseçtiğim divin içersindeki herşeyi !size daha önceden attığım resin , 2. resimde

işaretli span etiketinin içersindeki değeri ,listenin ikinci elemanı yapacağım , ve bunu her saat yeniden veriyi çekmesini,ve bir csv dosyası olarak kaydetmesini istiyorum . burda selenium kutuphanesini kullanmam gerektiğini öğrendim ve buna benzer bir yardımı siz bir başşkasına yapmışsınız , lütfen bana da yardım edin
. şimdiden teşekkür ederim . (Eğer Dilerseniz Telefon numaranızı verin wp üzerinden konuşsak daha rahat olur diye düşünüyorum)
(yeni kullanıcı oldugum için 2 resim atamıyorum)