Uygulamanın sesini kaydetme

Merhabalar,
Pc de çalışan uygulamanın sesini doğrudan pc den alan(, mikrofondan değil) recorder yapmak istiyorum. Fakat hangi kütüphaneleri kullanacağımı bulamadım. Yardımcı olabilir misiniz?

Mikrofondan sesi nasıl, neyle alıyorsunuz?

Sorumu yanlış sormuşum heralde. İnternette hep mikrofondan ses kaydetme örnekleri var, ama direkt bilgisayarda çalışan uygulamaların sesini kaydeden bir örnek bulamadım.

eğer bilgisayardaki sesleri örnek veriyorum discord ayrı signil ayrı ses kaydı yapmak istiyorsan. voice meeter önere bilirim ayarları biraz uğrastıyor ama. gayet kullanışlı bilgin olsun.

Bu uygulamayı yada buna benzer bir uygulamayı python ile kullanabilme imkanım var mı? (modül vb)

malesef bi bilgim yok bu konu hakkında hiç incelemedim ama kendin bi recorder yapcaksan python üzerinden. tabiki olabilir. ama output ları ayarlaman filan biraz sorun yaratabilir bilgin olsun. biraz’da zorlanırsın tabiki. NOT : yukarda konu içeriğinde bi program aradığını sandım acıkcası sen bi program kodlamak istiyorsun :smiley: konu içeriğini düzgün. şekilde anlatırsan bilen arkadaşlar yardımcı olucaktır. teşekkürler . iyi günler.

1 Beğeni

python record system sound Şöyle aratmayı dener misin hocam. kesinlikle aradığını bulacaksın

Aratınca çıkan hers siteye baktım, başka kelimeler kullanarak da arattım ama istediğim şeyi bulamadım :frowning: