VSCode de Java hatası

VSCode de Java yı install ettim. Sağ altta ki clain text kısmını da java olarak import ettim. Ama bu hatayı alıyorum. Özellikle Codu yazabiliyorum ama, Sağ üstte Run butonu gözükmüyor. Çalıştıramıyorum. Acil nasıl yapılacağına dair açık bir yol gösterimine ihtiyacım var.

bkz: Soru Sorarken Sıkça Düşülen Hatalar #12

Problem Ionide for F# uzantisindan kaynaklaniyor. Java ile alakasi yok, silmek denenebilir.

1 Beğeni

silmek derken neyi kast ettiniz? tam olarak ne yapmaliyim. vscode yi cok iyi bilmiyorum su ana kadar hep pycharm kullandim. vscode de copilot var diye kullaniyorum. bir de sadece f# hatasi yok sanirsam diğerlerini biliyor musunuz

Ionide for F# uzantisini silmekten bahsediyorum. Tam olarak hangi adimlarla yapildigini kendiniz bulmaniz gerekiyor.

Programin loglari, ne yapmaya calistiginiz, ne oldugu, ne bittigi hakkinda en ufak bir fikrimiz yok. Paylastiginiz ufacik screenshot’tan baska bir cikarima varmamiz mumkun degil.

bkz: Soru Sorarken Sıkça Düşülen Hatalar #8

Bİr şey yapmaya çalışmıyorum. Sorun gayet açık. clain text ten java yı seçince direk bu hataları veriyor. Daha kod yazmadan. Acil yazmamın sebebi de acil olmasıydı. Ufacık screenshot dan başka gösterilecek bir şey yok da o yüzden yazmadım.