Windows iso katılımsız yapmak

selamün aleyküm ben driver ve program scriptsi nasıl yazabilriim isoya entegre için katılımsız $oem$ yapmak istiyorum aynı yerde olsun kullanıcı adı bölümü gelsin format sırasında

böyle birşey yapılıyo mu normalde?

evet herkes yapıyor tnctr formu yapıyor

konu hakkında bilgim yok düz mantık düşündüm. windows açık kaynak değil ya. isoya nasıl müdehale ediyorlar anlayamadım.

ben nasıl yapcağım $oem$ yapıyorlar isoya entegre ediyorlar yapıyorlar yani bana yardımcı olmuyorlar

nasıl bilgin yok anlayamadım yani

windows ticari bir yazılım olduğu için bu konu hakkında bilgi verilmiyor olabilir belki. yapanlar da windows açıklarını kullanarak yapıyor olabilir. yasal birşey mi bu? belkide ne istediğini anlayamadım. bilgisi olan arkadaşlar açıklarlar umarım merak ettim bemde.

ben driver ve program entegre istiyorum full

yardımcı olsalar bana

bilen yok mu yardımcı olabilecek birisi

beraber para kazaanmak için

Sanal makine üzerinden bir Windows açın. Ardından eklemek istediğiniz şeyleri yapıp bazı yazılımlar sayesinde mevcut sistemi ISO olarak yazdırabiliyor olmanız lazım. Bu sayede yapılabilir belki.

id gelebilirmisiniz ben tek başıma yapamıyorum uzaktan bağlantı acemiyim biraz

id gelebilirmisiniz rica etsem

usta ya nasıl windows aççağım hiç bilmiyorum

burdamısın çok acil lazım

VirtualBox veya VMWare gibi bir sanal makine indirmeniz gerekli. O makine içinde çalıştırmak için de Windows ISO’suna sahip olmanız gerek. Bu adresten aracı indirip bilgisayarınıza ISO indirebilirsiniz.

VMWare ı öneririm daha az sorun çıkarıyor ve daha az kasıyor.

tamam usta teşekkürler bilgiler için