YazBel forumuna hoşgeldiniz!

hoşgeldiniz

#1

YazBel forumuna hoşgeldiniz! YazBel projesi, Türkçe yazılım belgeleri oluşturmak ve topluluk desteğiyle bunları geliştirmek amacıyla başlatılmıştır. Bir sorunuz mu var? Hemen kaydolun ve sorun, birileri mutlaka cevap verecektir. Daha çok cevap veren tarafta mısınız? Kaydolun ve soruları cevaplayın, her zaman birilerinin yardıma ihtiyacı vardır. Belgelere göz atmayı da unutmayın. :slight_smile:

Topluluk kurallarımız, herkese karşı nazik olmak, kimseye karşı küfür, hakaret, vb. sözler sarf etmemek ve hiç kimse arasında din, dil, devlet, millet, ırk, cinsiyet, vb. ayrımı yapmamaktır. Toplumumuzu sağlıklı tutmak adına moderatörler olarak bu konuya büyük önem veriyoruz. Topluluğumuzda yapıcı olanlar, eğer isterlerse, zamanla moderatörlüğe yükselebilecek, yıkıcı olanlar ise uzaklaştırılacaktır.

Soru sormadan önce sorunuza en hızlı şekilde cevap alabilmek ve forumdaki diğer kişilerin zamanlarını boşa harcamamak için lütfen şuradaki tavsiyelere uyun: http://belgeler.org/howto/smart-questions.html

Forumda bir gönderi oluştururken kodlarınızın biçimli ve renkli görünmesi için şu konuya göz atmayı unutmayın.

Bu site sunucu tarafında, Ruby programlama dilinin bir web çatısı olan Ruby on Rails, istemci tarafında ise Ember.js kullanan Discourse forum uygulaması’dır.

Proje hakkındaki gelişmeleri, Duyurular kategorisini ya da Duyurular etiketini takip ederek izleyebilirsiniz.

Bazı sık sorulan sorular için SSS bölümümüze bakabilirsiniz.


Belirli uzunlukta rastgele sayılar üretmek
SQL Kodunu ORM'e Çevirme
#29

#30

#31