Yazdığım wordlist oluşturma programları

merhaba arkadaşlar ben bu karantina boyunca bir sürü wordlist oluşturma programı yazdım
işte linkleri:

lütfen yorumlarınızı belirtin sorunuz varsa sorun ben cevaplarım

programların farkları ne?
kod tekrarı çok gibi
ve programların içeriği benzyor (ilk ikisine baktım)

bence hepsini birleştir

Create kelimesi er eki alınca creator olmuyor muydu?

Bu,“yazar” demek.Creator ise oluşturucu.

ingilizcem iyi değil

aslında iyi fikir ben zaten hepsini birleştirmiştim sadece birleştirilmiş programda etre yok ama neyse onu da ekleyi veriyim yeni açıcağım konuda o programı paylaşırım eleştiriniz için teşekkürler peki admin-panel-finder hakkında ne düşünüyorsunuz

ayrıca author yazar demek değilmiydi

Etre zaten yok mu konu olarak?

Evet,yazar yazmışım.Oluşturan olacaktı.

aslında var ama ben yine olacak yeni programda onu da koyayım

kusura bakmayın benim ingilizcem çok iyi değil

bunu niye sildiniz acaba

Yüksek ihtimal soruyu okumadı.Çok önemli bir şey değil.

tam okumamışım pardon

aslında ben bu hack işlerine başladığımda ilk kodlarım bunlardı ve ben bunlarla çok şifre kırdım o zamanlar en çok wordlistc programını severdim çünkü bu program ile hedefim hakkında çok bilgi öğrenmeden direk o şifreyi kırıyodum

ben bu programları birleştirirken acaba araya birkaç wordlist sıkıştırayım mı ne dersiniz?

Wordlist oluştururken ana adı baba adı memleket sormayacaksın ki. Onların olduğu bir dosya isteyeceksin, onların birleşiminden doğabilecek ihtimalleri (permütasyon) hesaplayıp wordlis dosyasına aktaracaksın.

ben o bilgileri kullanarak bir wordlist oluşturan program yazacaktım ve yazdım çünkü insanlar şifrelerini oluştururken o bilgilerini kullanıyorlar

ayrıca bu wordlistler insanların en çok kullandıkları şifreleri içinde tutacak