Artado Search Güncellendi!

Daha önce şu konuda bahsettiğim arama motoru projem üzerinde hala çalışıyorum. O konu çok uzadığından yeni bir konu açmanın daha doğru olacağını düşündüm. Neredeyse 2 yıldır proje üzerinde çalışıyorum. Artado’nun artık günlük kullanıma uygun duruma geldiğini söyleyebiliriz. Diğer büyük arama motorları ile yarışabilecek konuma geldiğini düşünüyorum. ok nadirde olsa hatalarla karşılaşabilirsiniz. Eğer tasarım sizde bozuk olursa tarayıcı önbelleğini temizlemeniz bu durumu çözecektir. Herhangi bir sorunuz veya eleştiriniz olursa sorabilirsiniz. Lütfen görüşlerinizi bildirin.

Kısaca eklenenler:

• Tasarımda büyük değişiklikler oldu. Artık arayüz daha kullanışlı, modern ve özgün.
  • Neredeyse tüm hatalar giderildi.
  • Google sonuçlarında izleyiciler ve yönlendirmeler olabiliyordu. Bunların hepsi çözüldü. Artık Artado ile Google arasında neredeyse hiç bir bağlantı yok.

Artado Search: https://www.artadosearch.com

6 Beğeni

Birkaç gün önce aklıma gelmişti ve sitenin son haline bakmak için bir girmiştim. Tasarım da gerçekten büyük değişim olmuş ancak hava durumunda yandaki fotoğraf bulanık çıkıyor onu düzeltirseniz daha hoş gözükecektir bence.

1 Beğeni