Forum taşınması

Merhaba.

Forumumuzun bulunduğu sunucuda yer azaldığı için forumu başka bir yere taşımam gerekti. Aslında tek sorun yer azalması değildi. Forumun bulunduğu sunucu biraz fazla masraflıydı. Yarı yarıya masrafı olan ancak neredeyse aynı özelliklerde bir sunucuya taşımayı düşünüyordum forumu bir süredir. Ancak kesinti olmasını da istemediğim için taşıyamıyordum. Ancak bir güncelleme yüklemeye çalışırken yer olmamasından dolayı forum kullanım dışı kaldı. Yeri azaltmaya çalışsam da başarılı olamadım. Daha fazla uğraşabilirdim ancak ileride bu sorun tekrarlayacaktı. Bu durumda forumu taşımanın en iyisi olduğuna karar verdim. Forum bir anda kapandığı için önceden haber veremedim. Bunun için kusura bakmayın.

Bir başka sunucuya yeni bir Discourse kurup eski forumdaki yedeği buraya uyguladım. Böylece eski forumumuzun neredeyse aynısına kavuştuğumuzu düşünüyorum. Ancak eksiklik ve sorunlarla karşılaşırsanız bana bildirin, olabildiğince kısa zamanda çözmeye çalışırım.

Son olarak şunu da söylemeliyim: İstihza Python 3 belgelerinin bağlantısı değişti, yeni adres şu: https://python-istihza.yazbel.com/

İyi çalışmalar.

3 Beğeni

Ellerinize ve emeğinize sağlık öncellikle
Fakat sanırım belgelerin yeni bağlantısında bazı css düzeltmeleri gerekiyor veya başka bir şey cahilliğime verin.
O kısma tekrar bakabilirseniz sevinirim.
Tarayıcı olarak Chrome kullanıyorum.